sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Bo Burnham udostępnia ponad godzinę niepublikowanego materiału z filmu „Inside”

Bo Burnham znalazł niezapomniany sposób, by uczcić roczną rocznicę swojego wielokrotnie nagradzanego specjalnego programu Netflix, Bo Burnham: Inside.

W poniedziałek 31-letni performer pojawił się w mediach społecznościowych, aby ogłosić, że udostępnia 63 minuty wcześniej niewidzianego materiału filmowego, który został nagrany na potrzeby Inside, wydanego przez Netflix 30 maja 2021 roku. Materiał nosi tytuł THE INSIDE OUTTAKES i został umieszczony w serwisie YouTube, gdzie Burnham wyjaśnił, że odcinki zostały nakręcone od marca do maja 2020 roku, a następnie zmontował je w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

„Rok temu dziś wydałem specjalny odcinek zatytułowany inside” – napisał absolwent Zach Stone Is Gonna Be Famous. „Spędziłem ostatnie dwa miesiące na montowaniu materiału, który nakręciłem na potrzeby filmu, ale nie wykorzystałem go. Będzie on dostępny na moim kanale youtube za godzinę. Mam nadzieję, że wam się spodoba”.

Inside, który Burnham nakręcił sam w swoim domu, bez udziału publiczności i ekipy, zawiera szereg skeczy i piosenek. Wcześniej Burnham wydał towarzyszący mu album zatytułowany Bo Burnham: Inside (The Songs).

Serial zdobył trzy nagrody Emmys podczas ceremonii Creative Arts Emmys w 2021 roku, a także Grammy za piosenkę „All Eyes on Me”.

Burnham wystąpił jako aktor w takich filmach jak Obiecująca młoda kobieta i Duża chora, a także napisał i wyreżyserował film z 2018 roku o dojrzewaniu Ósma klasa.

Nowo udostępniony materiał filmowy z filmu Inside można obejrzeć tutaj.

Czytaj również:  Taron Egerton mówi, że spotkał się z Kevinem Feige, ma nadzieję na "szansę" na zagranie Wolverine'a

Latest Posts

Nie przegap