niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Bre Tiesi pozwana przez byłych pracowników, którzy twierdzą, że „nękała” ich, powodując „cierpienie emocjonalne

Bre Tiesi została pozwana przez trzech swoich byłych pracowników, którzy twierdzą, że gwiazda „Selling Sunset” „nękała” ich i spowodowała u nich „cierpienie emocjonalne”

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez Page Six, Lucy Poole, Amanda Bustard i Kenneth Gomez złożyli pozew przeciwko swojemu byłemu szefowi w sądzie w Los Angeles w ubiegły czwartek, twierdząc, że byli poddawani „ciągłemu, wszechobecnemu, obiektywnie i subiektywnie obraźliwemu nękaniu” podczas pracy dla agenta nieruchomości, którego prawne nazwisko brzmi Breana Tiesi-Moran.

„Powodowie byli nękani, dyskryminowani i/lub podejmowano wobec nich działania odwetowe ze względu na ich płeć, płeć i/lub orientację seksualną, a także za wielokrotne zgłaszanie i domaganie się zaprzestania nękania, dyskryminacji i działań odwetowych” – czytamy w dokumentach.

Lucy Poole, Amanda Bustard i Kenneth Gomez twierdzą w pozwie uzyskanym przez Page Six, że byli poddawani „ciągłemu, wszechobecnemu, obiektywnie i subiektywnie obraźliwemu nękaniu” podczas pracy dla gwiazdy „Selling Sunset”. bre_tiesi/Instagram
Powodowie twierdzili w dokumentach, że byli „nękani, dyskryminowani i / lub podejmowano wobec nich działania odwetowe ze względu na ich płeć, płeć i / lub orientację seksualną” bre_tiesi/Instagram

Po odejściu ze swoich stanowisk Poole, Gomez i Bustard twierdzą, że „doznali między innymi poważnego cierpienia emocjonalnego, utraty zarobków i utraty świadczeń pracowniczych”

Poole – która pracowała jako niania dla 1-letniego syna Tiesi i Nicka Cannona, Legendary, i „cierpi na upośledzenie umysłowe” – twierdziła w pozwie, że została nazwana kilkoma imionami przez gwiazdę reality show, w tym „krótką suką jeżdżącą autobusem”, „głową dodo” i „idiotką z ADHD”

Poole twierdziła w dokumentach sądowych, że 32-letnia Tiesi traktowała ją w sposób „wulgarny i brutalny”, „jeśli zadanie nie zostało wykonane w sposób satysfakcjonujący” i zmusiła ją do wyrzucenia rzeczy z szafy jej syna, które mogłyby „być interpretowane jako kobiece lub dziewczęce”

Poole – która pracowała jako niania dla syna Tiesi i Nicka Cannona, Legendary, i „cierpi na upośledzenie umysłowe” – twierdziła w pozwie, że została nazwana kilkoma imionami przez gwiazdę reality show, w tym „krótką suką jeżdżącą autobusem” Instagram/br_tiesi
Poole twierdziła również, że Tiesi zmuszała ją do wyrzucania rzeczy z szafy jej syna, które „mogłyby być interpretowane jako kobiece lub dziewczęce” bre_tiesi/Instagram

Tiesi „powiedziała pani Poole, że jej dziecko nie wyrośnie na 'f–t’ Pani Tiesi-Moran powiedziała te rzeczy wiedząc, że pani Poole jest członkiem społeczności LGBTQ”, czytamy w pozwie.

Bustard, który pracował jako menedżer mediów społecznościowych Tiesi, twierdził w pozwie, że był również „poddawany niewłaściwym i brutalnym zachowaniom ze strony pani Tiesi-Moran”

Bustard twierdzi, że matka jednej z nich „krzyczała” na innych pracowników w jej obecności i rzekomo groziła im przemocą fizyczną, mówiąc takie rzeczy, jak „zabiję ją” i „uderzę jej głową o ścianę”

Czytaj również:  Raquel "doręczyła" Scheanie papiery bez "żadnego znaczenia prawnego" na zjeździe "VPR": adwokat
Bustard, który pracował jako menedżer mediów społecznościowych Tiesi, twierdził w pozwie, że był również „narażony na niewłaściwe i brutalne zachowanie ze strony pani Tiesi-Moran” bre_tiesi/Instagram
Tiesi rzekomo odmówiła Gomezowi zapłaty po tym, jak „sprzeciwił się” jej obraźliwym uwagom „i bezprawnie rozwiązała z nim umowę o pracę w kwietniu 2023 r. po tym, jak poskarżył się, że nie otrzymuje wynagrodzenia.”

Bustard twierdził również, że Tiesi „używała obraźliwych i podżegających nazw”, odnosząc się do swoich pracowników, takich jak „f–ts”, „r–d” i „c-t”, zgodnie z pozwem.

Gomez, która pracowała jako asystentka i stylistka Tiesi, jest również opisana w pozwie jako „członek społeczności LGBTQ”.

„Pani Tiesi-Moran wielokrotnie wypowiadała obraźliwe i poniżające komentarze na temat członków społeczności LGBTQ”, twierdził w pozwie.

Powodowie domagają się ponad 4 250 000 milionów dolarów odszkodowania. bre_tiesi/Instagram
Zażądali również procesu z udziałem ławy przysięgłych. bre_tiesi/Instagram

Ze względu na sprzeciw Gomeza, Tiesi rzekomo odmówiła mu zapłaty „i bezprawnie rozwiązała z nim umowę o pracę w kwietniu 2023 r. po tym, jak poskarżył się, że nie otrzymuje wynagrodzenia”

Powodowie domagają się odszkodowania w wysokości ponad 4 250 000 milionów dolarów każdy. Zażądali również procesu przed ławą przysięgłych.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielem Tiesi w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymało natychmiastowej odpowiedzi.

Latest Posts

Nie przegap