środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Dolores Catania: Teresa Giudice „zmieniła” plany ślubne po wycieku informacji o Ramonie

Teresa Giudice „zmieniła” swoje plany ślubne po tym, jak Ramona Singer przypadkowo ujawniła ważne szczegóły, według Dolores Catania.

„Musiała wysłać nowe zaproszenia”, powiedziała 51-letnia Catania Jeffowi Lewisowi w programie „Jeff Lewis Live” na SiriusXM

„Nie wiem, co na nich zmieniła. Ja jeszcze nie widziałam swoich” – kontynuuje gwiazda „Real Housewives of New Jersey”. „Nie wiem, co zostało zmienione.”

Zapytana przez prowadzącą Lewis, 52-latka, czy data, godzina lub miejsce zbliżającej się ceremonii jej koleżanki z narzeczonym Luisem „Louie” Ruelasem zostały zmienione z powodu obaw o bezpieczeństwo, Catania powtórzyła, że jeszcze nie wie, jakie konkretne szczegóły zostały zmienione.

„Informacje musiały zostać zmienione. Cokolwiek to było,” powiedziała Catania, dodając, że Giudice włożyła „tak wiele myśli” w swoje oryginalne zaproszenia.

Szwagierka Giudice, Melissa Gorga, potwierdziła to podczas środowej rozmowy z „Entertainment Tonight”.

„To było szalone” – powiedziała 43-letnia Gorga o publicznym błędzie Singera. „[Teresa] musiał wysłać nowe zaproszenie z nowym hasłem i nowymi szczegółami!”

Dolores Catania
Na liście gości znalazła się również bliska przyjaciółka Giudice i gwiazda „Real Housewives of New Jersey”, Catania.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Przyszła panna młoda, 50-latka, powiedziała ostatnio, że natychmiast zadzwoniła do 65-letniego Singera, żądając, by gwiazda „Real Housewives of New York City” usunęła post z mediów społecznościowych, w którym znalazła się informacja o jej ślubie.

„Byłam jak, 'Ramona, naprawdę?'” Giudice powiedziała „Extra” podczas 2022 MTV Movie & TV Awards: Unscripted, które zostały wyemitowane w niedzielę.

„Mówię do niej: 'Zdejmij to natychmiast!’ A ona na to: „O mój Boże, co ja zrobiłam, co ja zrobiłam?” Powiedziałem: „Po prostu to zdejmij” i tak się stało. Tak zrobiła.”

The „RHONJ” OG twierdzi również, że Singer nie przeprosiła jej za przypadkowy wyciek.

„Nie sądzę, że myślała, że zrobiła coś złego,” powiedziała Giudice, dodając, że Singer jest nadal zaproszona, pomimo czkawki w nagłówkach.

Czytaj również:  Były mąż Shannen Doherty, Kurt Iswarienko, zaprzecza, jakoby miał romans przed jej operacją guza mózgu

Jednakże, przedstawiciel Singer powiedział Page Six w zeszłym tygodniu, że jest jej „bardzo przykro” i przeprosiła.

Ramona Singer
Singer zamieściła w mediach społecznościowych filmik, który ujawnił datę i miejsce nadchodzącej ceremonii Giudice z Ruelasem.
Ramona Singer/Instagram
Teresa Giudice's wedding invitation
Zaślubiny miały się pierwotnie odbyć w Park Chateau Estate w East Brunswick, NJ, 6 sierpnia.
Ramona Singer/Instagram

„Ramonie jest bardzo przykro. Nie myślała o tym i jest bardzo podekscytowana szczęściem Teresy, a zaproszenie bardzo jej się podobało. Przeprosiła Teresę”, powiedział przedstawiciel w oświadczeniu.

W innym wywiadzie dla „ET” Giudice i Ruelas, lat 48 – którzy zaręczyli się podczas wypadu do Grecji w październiku 2021 roku – nazwali wpadkę Singera w mediach społecznościowych „szczerą pomyłką”.

Mimo to, Giudice przyznała, że „spanikowała” z powodu tej sytuacji. „Teraz będę musiała mieć dodatkową ochronę,” powiedziała Giudice, wyjaśniając, że „niektórzy ludzie” zachęcali parę do zmiany daty ślubu na 6 sierpnia.

Singer, która zaprzyjaźniła się z Giudice podczas kręcenia „The Real Housewives Ultimate Girls Trip” Sezon 1, niechlubnie zamieściła wideo z wyszukanym zaproszeniem ślubnym Giudice i Ruelasa.

Oprócz ujawnienia, że nadchodzące zaślubiny odbędą się w Park Chateau Estate w East Brunswick, NJ, 6 sierpnia, Singer w swoim Instagram Story pokazała, że Giudice i Ruelas usunęli szczegóły dotyczące ich prywatnej strony ślubnej.

Teresa Giudice
Giudice powiedziała, że „niektórzy ludzie” namawiali ją do zmiany planów ślubnych po wpadce Singera w mediach społecznościowych.
Getty Images

Autorka „Turning the Tables” – która dzieli córki Gia, 21, Gabriella, 18, Milania, 16, i Audriana, 12, z byłym mężem Joe Giudice – rozmawiała z Page Six w zeszłym miesiącu o jej procesie planowania ślubu, chwaląc Ruelasa za jego udział.

„Plany ślubne idą wspaniale. Luis jest zaangażowany razem ze mną i to mi się podoba. Robimy to razem, więc nie jestem tylko ja” – powiedziała nam. „Pamiętam moje pierwsze wesele, na którym byłam sama. Ale on jest w to zaangażowany i bardzo mi się to podoba”.

Latest Posts

Nie przegap