sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Britney Spears mówi, że „dziwnie jest być singielką” po rozwodzie z mężem Samem Asgharim

Britney Spears
Britney Spears nazwała swoje nowe życie singielki „dziwnym.”Instagram/@britneyspears

Britney Spears zastanawia się nad swoim nowym życiem singielki prawie cztery miesiące po tym, jak jej mąż Sam Asghari złożył pozew o rozwód.

„To takie dziwne być singielką… Miałam dużo czasu, by naprawdę spojrzeć wstecz na wszystkie dobre i złe rzeczy” – napisała piosenkarka „Toxic” w długim poście udostępnionym w niedzielę na Instagramie.

„Zdałam sobie sprawę, że wcale nie rozmawiam ze sobą tak ładnie … Łatwo mną manipulować i noszę serce na rękawie … Ale zdecydowanie to wszystko zmieniam”

Spears – która była z Asghari przez siedem lat przed ich rozstaniem – dodała, że jest „szczerze znudzona” robieniem „tego samego każdego dnia” jako samotna kobieta.

Zauważyła jednak, że jest dumna ze swojego obecnego życia.

„Sposób, w jaki żyję moim życiem, jest mój”, kontynuowała, dodając: „Tak wielu ludzi mi w tym przeszkadzało … Ale świadomość, że mogę być samolubna i cieszyć się życiem, jest niesamowita !!!”

Piosenkarka „Circus” rozstała się z Samem Asghari pod koniec lipca, a w sierpniu złożyła pozew o rozwód. @britneyspears/ Instagram
Para była razem przez siedem lat przed rozstaniem. Instagram/@samasghari

29-letnia była trenerka personalna złożyła pozew o rozwód z 42-letnią gwiazdą muzyki w sierpniu, po roku małżeństwa. Data ich rozstania została ustalona na 28 lipca.

Złożenie wniosku nastąpiło wśród zarzutów, że Spears była niewierna i znęcała się fizycznie.


For more Page Six you love ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W tym czasie Asghari podobno twierdził znajomym, że zdobywca Grammy zostawił go z podbitym okiem podczas jednej z ich bójek.

Według TMZ, „nuklearna kłótnia”, która doprowadziła do ich rozstania, dotyczyła zarzutów, że Spears oszukiwała jedną ze swoich gosposi i poprosiła innego członka personelu o sfilmowanie jej nago.

Złożenie pozwu rozwodowego nastąpiło po zarzutach, że Spears zarówno zdradzała, jak i znęcała się fizycznie nad Asgharim. samasghari/Instagram

Podczas gdy doniesienia o zdradzie nigdy nie zostały potwierdzone, Page Six dowiedziała się dwa miesiące po ich rozstaniu, że Spears spotykała się z Paulem Richardem Solizem – jej gosposią z kryminalną przeszłością.

Czytaj również:  Aktualizacje na żywo z czerwonego dywanu People's Choice Awards 2024: Zobacz wszystkie stroje gwiazd

Soliz został zatrudniony przez gwiazdę pop w 2022 roku do „czyszczenia toalet, mycia podłóg i zbierania śmieci”.

Oboje zostali zauważeni na wielu wspólnych wycieczkach w tygodniach po jej zerwaniu z Asghari, ale nie zostali sfotografowani razem w ostatnich miesiącach.

Latest Posts

Nie przegap