czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Wszystkie szczegóły pierścionka zaręczynowego „Złotego Kawalera” Gerry’ego Turnera dla Theresy Nist

Są takie złote.

Pierwszy „Złoty Kawaler” ABC, Gerry Turner, zadał pytanie Theresie Nist podczas czwartkowego finału sezonu hitowego programu, wręczając 70-letniej wdowie oszałamiający pierścionek zaręczynowy Neil Lane.

72-letni Turner padł na kolana podczas emocjonalnego odcinka, w którym 64-letnia Leslie Fhima została „zaskoczona”, gdy porzucono ją na rzecz pochodzącej z New Jersey Nist.

Na tę wielką chwilę, prowadzący „Złotego Kawalera” zwrócił się do jubilera Lane’a, który stworzył „inspirowany stylem vintage” kawałek na specjalną propozycję.

Według People, 3.15-karatowy błyskotka ma centralny kamień o szlifie księżniczki „zaakcentowany dwoma diamentami o szlifie bagietki, a następnie ozdobiony 128 małymi, okrągłymi diamentami o szlifie brylantowym.”

Pierwszy pierścionek zaręczynowy „Golden Bachelor” to 3.15-karatowy projekt Neil Lane. neillanecouture/Instagram
Nist ściskała złotą różę, pokazując swój pierścionek. The Walt Disney Company

Lane, który „ręcznie wykonał i ręcznie podpisał” błyskotkę, powiedział publikacji, że był to specjalny element, który wyróżniał się na tle innych pierścionków, które stworzył dla franczyzy.

„Myślę, że może przez jakiś czas traciliśmy znaczenie pierścionka, a teraz mamy dwoje ludzi, którzy naprawdę… to znaczenie pierścionka, mimo że jest to mały mały klejnot, uosabia ich uczucie, ich przyszłość, ich wspólne życie” – powiedział People.

„To w pewien sposób głębsze… może to inna głębia” – dodał diamentowy profesjonalista.

Prowadzący Jesse Palmer przyjrzał się pierścionkowi świeżo zaręczonej uczestniczki „Złotego Kawalera”. Disney
Para weźmie ślub w specjalnym programie telewizyjnym 4 stycznia. The Walt Disney Company

Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Lane kontynuował, że Turner – który spotkał się z krytyką w tym tygodniu po bombowej historii w The Hollywood Reporter, w której zarzucono mu, że rzucił byłą dziewczynę po tym, jak przybrała na wadze – został przyciągnięty do ringu, ponieważ odzwierciedlał aspekty osobowości Nista.

„Projekt, elegancja, nie jest prosty, ale na początku wygląda bardzo elegancko i prosto. Ale kiedy trzymasz go z boku, widzisz, jak bardzo staje się złożony” – powiedział.

Czytaj również:  Tom Sandoval chwalił się 'szacunkiem' dla Ariany Madix przed zdradą

Lane kontynuował, że Turner „zauważył, że tak właśnie widzi Theresę. Elegancka. Nie powiedziałbym, że prostą, ale łatwą. Ale kiedy podejdziesz bliżej, jest taka głębia. Jest takie ciepło. Na ringu jest tak wiele. Jest tak wiele w jej życiu.”

Prowadzący „Złotego Kawalera” wybrał pierścionek ze względu na jego ukrytą złożoność. The Walt Disney Company
Turner pozuje z Lane po wybraniu pierścionka. Disney/John Fleenor

Jeśli chodzi o drugą Fhimę, powiedziała Turnerowi podczas finału na żywo, że została „zaskoczona” jego działaniami.

„Sprawiłeś, że zabrzmiało to tak, jakbyś mnie wybrał. Poprowadziłeś mnie ścieżką, a potem skręciłeś i mnie tam zostawiłeś” – powiedziała. „Nie byłam pewna, co się zmieniło i co się stało.”

Chociaż pierwszy „Złoty Kawaler” musiał złamać kilka serc po drodze, będzie szczęśliwy wiecznie po tym, jak Turner i Nist przejdą do ołtarza w specjalnym programie telewizyjnym 4 stycznia.

Latest Posts

Nie przegap