poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Busta Rhymes daje Janet Jackson swoje kwiaty na koncercie w NYC: „Czekałem 25 lat, by dzielić z tobą tę scenę”

Obecna trasa Janet Jackson zawierała gościnnych uczestników jak Angela Bassett, Venus Williams, Missy Elliott i Busta Rhymes, który ponownie połączył się z ikoną w Madison Square Garden, aby wykonać ich hit z 1999 roku „What’s It Gonna Be?”

Wykonawcy tańczyli razem na scenie we wtorek wieczorem w Nowym Jorku, gdy publiczność głośno wiwatowała. Rhymes następnie dał pięciominutową mowę honorującą Jacksona, dając jej kwiaty – dosłownie.

„Królowa Janet. Królowa królewska cesarzowa Janet Jackson. Powiedziałem queen royal empress Janet Jackson,” krzyknął jak Jackson patrzył w zachwycie.

„Nie chcę zbytnio zakłócać programowania, ale przyniosłem dla ciebie kilka prezentów, królowo” – powiedział, gdy ktoś wtoczył na scenę bukiet kwiatów. „Zamierzamy dać ci twoje kwiaty. Zamierzam dać ci twój bukiet, póki możesz je poczuć.”

„O mój Boże”, odpowiedział Jackson.

„W 1998 roku, 25 lat temu, jestem na Belt Parkway jadąc z Long Island na Manhattan. Słucham jak Janet Jackson robi wywiad z Angie Martinez promując album The Velvet Rope. Angie Martinez zapytała ją: 'Z jakim raperem nigdy wcześniej nie pracowałaś, z którym chciałabyś pracować?’ Odpowiedziała, że Busta Rhymes” – wspominał.

„Wybaczcie mój język, ale prawie rozbiłem swój pieprzony samochód” – kontynuował.

Janet Jackson and Busta Rhymes at MSG

Janet Jackson i Busta Rhymes w MSGRich Fury/MSG Entertainment

Następnie poprosił tłum o zaśpiewanie „Happy Birthday” ikonie popu, która kończy 57 lat 16 maja. Po tym nastąpił tort urodzinowy, który zawierał zdjęcia Rhymesa i Jacksona na planie futurystycznego teledysku do „What’s It Gonna Be?” – który był jednym z najdroższych teledysków w historii, kosztującym około 2 milionów dolarów.

„Do dziś nasz teledysk jest najdroższym teledyskiem w historii kultury hip-hopowej. Nie można igrać z królewską cesarzową. Proszę to wiedzieć” – powiedział Rhymes.

Czytaj również:  Oto dlaczego Demi Lovato zdecydowała się wykonać "Heart Attack" na koncercie Cardiovascular Health Concert

Raper następnie uhonorował Jacksona przed Dniem Matki, który przypada w niedzielę. „To jest jedna z najpiękniejszych, najwspanialszych, jedna z najbardziej niesamowitych dusz jako matka chodząca po obliczu ziemi”, powiedział. „Proszę zrobić trochę hałasu z góry dla pięknej Janet Jackson na Dzień Matki”

Zakończył mówiąc Jacksonowi, że ponowne zjednoczenie było jego życiowym celem.

„W końcu spełniłaś moje marzenie, królowo. Czekałem 25 lat, by móc dzielić z tobą tę scenę i wykonać tę piosenkę. I jestem tak wdzięczny, że walczę teraz ze łzami radości” – powiedział, gdy się zadławił. „Chcę tylko, żebyś wiedziała, że tak bardzo cię kocham”

„Kocham cię bardziej”, odpowiedział Jackson.

„Bus, masz mnie tak, tak, tak podekscytowaną,” powiedziała, następnie uruchamiając w jej 2006 hit „So Excited”.

Wtorkowy koncert był drugą wyprzedaną nocą Jacksona w Madison Square Garden. Najlepiej sprzedający się piosenkarz wykonał hity takie jak „That’s the Way Love Goes”, „Together Again”, „The Pleasure Principle”, „Rhythm Nation”, „Control”, „I Get Lonely”, „All for You” i więcej.

Inni goście, którzy odwiedzą Jackson’s Together Again tour zawierają Keke Palmer, Gabrielle Union, Alicia Silverstone, Questlove, Maxwell, Ciara, Sherri Shepherd, Patrik-Ian Polk, Jermaine Dupri, Yvette Nicole Brown, Christian Siriano i Bethann Hardison. Trasa rozpoczęła się w zeszłym miesiącu i zakończy się 21 czerwca w Seattle.

Latest Posts

Nie przegap