poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Christian Bale ponownie zagrałby Batmana – pod jednym warunkiem

Christian Bale as Batman.
Christian Bale zdradził, co trzeba by zrobić, żeby wrócił do Batsuitu Getty Images; Everett Collection

Christian Bale jest otwarty na zrobienie kolejnego filmu o Batmanie – jeśli Christopher Nolan znajdzie się na pokładzie, by ponownie wyreżyserować.

Nagrodzony Oscarem aktor grał tytułowego tolera w trylogii „Mrocznego Rycerza” od 2005 do 2012 roku, ujawniając Screen Rant, co trzeba by zrobić, aby ponownie wskoczył w Batsuit.

„Miałem pakt z Chrisem Nolanem”, powiedział Bale w publikacji. „Powiedzieliśmy, 'Hej, spójrz. Zróbmy trzy filmy, jeśli będziemy mieli na tyle szczęścia, że uda nam się to zrobić. A potem odejdźmy. Nie ociągajmy się zbyt długo.”

„W mojej głowie byłoby to coś, gdyby Chris Nolan kiedykolwiek powiedział sobie: 'Wiesz co, mam inną historię do opowiedzenia.’ I gdyby zechciał opowiedzieć tę historię ze mną, byłbym na tak.”

Trylogia Nolana rozpoczęła się od „Batman Begins” w 2005 roku, następnie powstał „The Dark Knight” w 2008 roku i „The Dark Knight Rises” w 2012 roku.

Bale said he'd be open to another Batman movie if Christopher Nolan directed.
Bale powiedział, że byłby otwarty na kolejny film o Batmanie, gdyby Christopher Nolan go wyreżyserował.
©Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Ben Affleck i Robert Pattinson obaj w ostatnich latach wciągnęli na siebie Batsuity, by zagrać ikoniczną rolę, przy czym Bale przyznał, że jeszcze nie widział Pattinsona w „The Batman” – ale zapewnił Variety, że „zobaczy go”.

„Robert jest absolutnie wspaniałym aktorem”, powiedział. „Wpadliśmy na siebie, rozmawialiśmy trochę o tym przed czasem i słyszałem wspaniałe rzeczy”.

Bale potwierdził w rozmowie z publikacją, że czwarta odsłona nie została jeszcze omówiona, chociaż wkrótce wejdzie do innego komiksowego uniwersum – występując w filmie Marvela „Thor: Miłość i Grom”, który otwiera się w kinach 8 lipca. Aktor wyglądał nie do poznania w opublikowanych w maju zwiastunach filmu, w których zastosował ciężki, biały i szary makijaż oraz protezę.

Czytaj również:  Guy Fieri udostępnia spocone selfie z sauny bez koszulki po "ostatnim treningu" w 2023 roku

Latest Posts

Nie przegap