czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Cinépolis otworzy Imax Dine-In w Hollywood Park w Inglewood (wyłączność)

Usługa Dine-in sparowana z doświadczeniem IMAX nadchodzi do Inglewood w Kalifornii. Po otwarciu wiosną przyszłego roku, nowy multipleks Cinépolis Luxury Cinemas o powierzchni 55 000 stóp kwadratowych – część dzielnicy handlowej w prawie 300-akrowym osiedlu Hollywood Park – będzie oferował pełną obsługę kelnerską dla widzów na 12 ekranach, w tym w kinie IMAX. Dzięki temu Los Angeles zyska miano jednego z jedynych na świecie kin IMAX z obsługą kelnerską.

„Jesteśmy w trakcie budowy i mamy zatwierdzone pozwolenie” Luis Olloqui, dyrektor generalny Cinépolis USA, mówi The Hollywood Reporter.

Multipleks, który ma powstać w 2023 roku, dołączy do już otwartych obiektów w Hollywood Park, takich jak SoFi Stadium, YouTube Theater i biurowiec (w którym mieści się m.in. zachodnia siedziba NFL).

„Lokalizacja jest świetna” – mówi Olloqui, decydując się na otwarcie w Hollywood Park, gdzie otwarta dzielnica handlowa będzie miała 890 000 stóp kwadratowych i obejmie restauracje, galerię sztuki, browar, kawiarnię i centrum fitness. „To jest w środku Inglewood i tak naprawdę nie ma w pobliżu żadnych centrów handlowych ani teatrów. Miasto się rozwija i myślę, że zasługuje na coś o takiej wielkości i jakości [of offerings], jaką wnosi zespół Hollywood Park.”

Dodaje Jason Gannon, dyrektor zarządzający SoFi Stadium i Hollywood Park, w oświadczeniu, „To pierwsze kino, które pojawi się w Inglewood od dziesięcioleci.”

Cinépolis z siedzibą w Meksyku, spółka macierzysta Cinépolis USA, jest jednym z największych operatorów kinowych na świecie; w USA biznes prowadzi kina w ośmiu stanach, z dziewięcioma lokalizacjami w południowej Kalifornii.

„Chcemy zapewnić najlepsze doświadczenia, jakie są dostępne i wyróżnić się, aby wprowadzić element luksusu, ale również w bardzo przystępnych cenach”, kontynuuje Olloqui, zauważając, że ceny biletów (jeszcze nie ogłoszone) będą „w okolicy, w której pobieramy opłaty w innych lokalizacjach w L.A., ale z ulepszonym doświadczeniem.”

Największym wyzwaniem do tej pory w rozwoju projektu, według Olloqui, jest wymyślenie obsługi kelnerskiej dla IMAX Theater (który będzie wyposażony w projekcję laserową). „Będziemy mieli około 299 miejsc. Czy wyobrażasz sobie obsługę 200 klientów? To duże wyzwanie pod względem obsługi i posiadania odpowiedniej wielkości kuchni.”

Czytaj również:  'Barry' Star Henry Winkler on That Poor Judgment in Final Season Opener: "Gene Is an A**hole"

Wystrój będzie podobny do tego, jaki mają lokalizacje Cinépolis w Carlsbad w Kalifornii i w Coconut Grove na Florydzie, mówi: „To projekt, który wygląda nowocześnie, ale jednocześnie ciepło, coś w rodzaju lobby wysokiej klasy hotelu z dużą ilością brązów i złota oraz drewna.”

Dodaje, że Cinépolis szczyci się między innymi tym, że projektuje swoje kina tak, aby miały jedną z największych przerw między ekranem a pierwszym rzędem („Nie chcemy, abyś nadwyrężał swój kark”) oraz tym, że prawie cała oferta gastronomiczna jest przygotowywana we własnym zakresie. „Wszystko, co możemy zrobić od podstaw, robimy w teatrze, łącznie ze wszystkimi sosami i dressingami” – mówi Olloqui.

Kompleks teatralny (z całkowitą liczbą 1,236 miejsc, wszystkie ze skórzanymi leżankami) będzie również zawierał zewnętrzny bar/restauracja, który będzie otwarty dla osób nie będących widzami. THR’s coverage of where else to eat in Inglewood before or after a game or concert, see here.)

„Wierzymy, że przy wszystkich platformach streamingowych na całym świecie”, mówi Olloqui, „musimy mieć doświadczenie i ofertę, abyś opuścił swoją kanapę i udał się do naszego kina, a to musi być kombinacja wielkości ekranu, jakości dźwięku, jak wygodne są krzesła i na dodatek musimy włączyć najwyższej klasy obsługę. Staramy się, aby było to zupełnie inne niż przebywanie w swoim domu.”

Latest Posts

Nie przegap