9 lipca 2022 r. | 10:00

Śmierć to śliskie pojęcie w dziennych telenowelach.

Kiedy ostatni raz widzieliśmy Bo Brady’ego (Peter Reckell) w „Dniach naszego życia” zdiagnozowano u niego nieoperacyjnego guza mózgu. Po odtworzeniu przysięgi ślubnej z żoną Hope, stracił przytomność i zmarł w jej ramionach (naturalnie, śnieg zaczął na nich padać, gdy odchodził).

Tak więc, Page Six było bardziej niż trochę zaskoczone widząc nazwisko Reckell’a wymienione jako jedna z obiecanych gwiazd ukochanej telenoweli w Peacock’s „Days of Our Lives: Beyond Salem.”

Kristian Alfonso, który gra Hope i również pojawia się w miniserialu, przyznaje, że śmierć nie jest stałym stanem w mydłach.

„To co bym powiedziała to w niektórych przypadkach nie, w niektórych tak,” mówi Page Six. „Historie i postacie wahają się tam i z powrotem i to jest kolejka górska.”

A co do tego, jak dramat wyjaśni pozorne zmartwychwstanie Bo, 58-letnia aktorka drażni się, „Powiem tylko, że musicie się nastawić, będzie warto.”

Małżeństwo Hope i Bo nie było zaskakująco pełne dramatów.
NBCUniversal via Getty Images

Alfonso, która gra postać Hope z przerwami od 1983 roku, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie ma szczęście.

„To jest tak samo zdumiewające jak dla ciebie, jak i dla mnie, ponieważ w całej szczerości, czuje się jakbym mrugnął i oto jesteśmy”, mówi. „Mrugnęłam, czas podróżował tak szybko i to była niesamowita przygoda”.

Matka trójki dzieci uwielbia podwyższone tempo „Beyond Salem”.

DAYS OF OUR LIVES. Pictured: (l-r) Peter Reckell as Bo Brady, Kristian Alfonso as Hope Williams Brady
Para radziła sobie z porwaniami, rozwodem i ponownym małżeństwem.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

„Jest tak ogromna ilość, która dzieje się w ciągu pięciu odcinków i to jest ta część, której nie mogłem ogarnąć głową”, mówi. „Uwielbiam takie tempo. Normalnie na mydle zajmuje to sporo czasu, fabuła może obejmować trzy miesiące, sześć miesięcy, a to jest pięć odcinków, początek, środek i wybuchowy koniec, to wszystko, co zamierzam powiedzieć.”

Czytaj również:  Angelina Jolie chce, abyś pracował dla jej nowej linii odzieżowej

Niektóre z linii fabularnych jej postaci były nieco ekscentryczne przez lata. Hope była wielokrotnie porywana, zmieniała wyniki DNA dzieci i brała leki na sen na receptę, które powodowały, że przyjmowała alter-ego, które napadało na mężczyzn na ulicy.

Kristian Alfonso on
Alfonso po raz pierwszy zaczęła grać Hope Williams Brady w 1983 roku.
kristianalfonso/Instagram

„Zaczęłabym myśleć: 'Co?'”, wyznaje o czytaniu dziwacznego scenariusza, po czym przestawia się na bardziej pozytywną perspektywę, nazywając swoje linie fabularne „super zabawnymi i interesującymi”.

„Nie wierzę, że moja postać powtarzała linie fabularne, co było tak zabawne i utrzymywało ją w stanie zainteresowania. Coś, co naprawdę kochałam w Hope, nigdy nie była stacjonarną postacią, zawsze była w akcji.”

„Days of our Lives: Beyond Salem” ma premierę na Peacock 11 lipca.