26 maja 2022 | 8:23pm

Dean McDermott spędził czas ze swoją byłą żoną, Mary Jo Eustace, pośród spekulacji, że on i obecna żona Tori Spelling zmierzają do rozwodu.

McDermott zamieścił na Instagram Story filmik, który został opublikowany w środę przez 23-letniego syna byłej pary, Jacka, a w którym trzyosobowa rodzina rozmawia przy drinkach w Bottle Club Pub w San Francisco.

„LOOK WHOOS HERE!!!!” Jack podpisał jeden ze slajdów, wyraźnie zachwycony widokiem swoich rodziców spędzających czas.

McDermott, 55, i Eustace, 60, byli małżeństwem od 1993 do 2006 roku i nie zawsze dogadywali się po rozwodzie, ale przewrócili się na nowy liść po ponownym połączeniu na 21. urodzinach Jacka w październiku 2019 roku.

Miesiąc później, McDermott i Eustace wyjaśnili na swoim podcaście „Daddy Issues”, jak przenieśli się poza swoje problemy, aby wykuć zdrowy związek współrodzicielski.

Dean McDermott at a restaurant.
Syn byłej pary, 23-letni Jack, był zachwycony, widząc swoich rodziców spędzających ze sobą czas.
thejackmonty/Instagram

„Nie rozmawialiśmy od ponad trzech lat”, powiedział aktor. „Wpadłybyśmy w taką rutynę. Ona pisała mi coś, a ja pisałem jej, a my wracaliśmy i wychodziliśmy, będąc dla siebie niemiłymi. I w końcu mówię: 'OK mam dość. Blokuję cię.'”

Eustace zauważyła jednak, że Spelling, 49, nigdy jej nie zablokował.

Mary Jo Eustace at a restaurant.
Eustace szczegółowo opisała swoje nieporządne rozstanie z McDermottem w książce z 2009 roku, „Divorce Sucks.”
thejackmonty/Instagram

„Nie zablokowała mnie. Pozwala mi pisać do niej SMS-y” – powiedziała aktorka i szefowa kuchni, dodając, że związała się z absolwentką „Beverly Hills, 90210” na imprezie urodzinowej Jacka w 2019 roku na „zupełnie nowym poziomie.”

„Pierwszą rzeczą, którą powiedziała, było 'Usiądę obok ciebie’ i zrobiła to. To było na. To był pełny game-on,” Eustace, który szczegółowo jej messy split z McDermott w jej 2009 książki, „Divorce Sucks,” kontynuowane. „Trzy lub cztery godziny, mieliśmy najbardziej niesamowity czas. Mieliśmy niesamowite rozmowy.”

Czytaj również:  Shanna Moakler kontynuuje cieniowanie "cholernie dziwnego" małżeństwa Travisa i Kourtney
Dean McDermott and Mary Jo Eustace posing with son Jack as a baby.
Eustace i McDermott powitali Jacka w 1998 roku, pięć lat po ślubie.
Toronto Star via Getty Images

McDermott i Spelling poznali się w 2005 roku, gdy byli małżeństwem odpowiednio Eustace i Charlie Shanian. Związali się węzłem w 2006 roku i teraz dzielą piątkę dzieci: Liam, 15, Stella, 13, Hattie, 10, Finn, 9 i Beau, 5.

Blisko dekadę przeżywając skandal niewierności w 2013 roku – który został rozebrany na ich krótkotrwałym serialu reality Lifetime, „True Tori” – para stoi w obliczu ponownych spekulacji dotyczących separacji.

Tori Spelling and Dean McDermott posing together at an event.
Spelling i McDermott przeżyli skandal związany z niewiernością w 2013 roku.
Getty Images

W zeszłym roku zaczęły krążyć plotki, że związek McDermotta i Spellinga znów znalazł się na skałach.

W marcu 2021 roku autorka „Stori Telling” została zauważona bez obrączki, a wkrótce potem przyznała, że ona i McDermott śpią w osobnych łóżkach.

Tori Spelling and Dean McDermott posing with four of their kids on a red carpet.
Spelling i McDermott, widziani tutaj w 2019 roku, mają pięcioro wspólnych dzieci: Liam (nie na zdjęciu), Stella, Hattie, Finn i Beau.
Getty Images

Następnie, w październiku ubiegłego roku, Spelling został sfotografowany poza biurem prawnika, trzymając notatnik ze słowami „opieka”, „wsparcie” i „aktywa” napisane na stronie.

McDermott był również kilkakrotnie widziany bez swojej obrączki, którą jak twierdził zgubił.