4 czerwca 2022 r. | godz. 15:30

Żadnych nowych przyjaciół … oprócz tych dwóch?

Drake kupił drinki dla dwóch kobiet w restauracji w Detroit i pokrył ich rachunek przed wyjściem, aby złapać lot, według TMZ.

Para przyjaciół była podobno na happy hour w lokalnej jadłodajni Joe Muer Seafood, kiedy zauważyli, że do budynku wszedł nie kto inny jak Drizzy.

35-letni raper „Started From the Bottom” początkowo odrzucił propozycję pań, by postawiły mu drinka, tłumacząc, że jest w drodze na lotnisko, ale w końcu się wycofał i dołączył do nich, by postawić mu kolejkę.

Kobieta, która uchwyciła ten moment na nagraniu, Brittney Keara, powiedziała TMZ, że chociaż początkowo poprosiła barmana o shot Jacka, wykonawca „Wants and Needs” podniósł poprzeczkę po tym, jak przestała filmować i zamówiła Johnny’ego Walkera.

Drake at a sports game
Kobieta, która sfilmowała tę interakcję, Brittany Keara, powiedziała, że Drizzy zmienił jej zamówienie na drinka z shot Jacka na shot Johnny’ego Walkera.
Getty Images

Na Twitterze użytkownik podający się za siostrę Keara podzielił się nagraniem. „Krzyczę, bo kocham tego faceta i nie wiem, jak udało jej się zachować spokój, jestem jego fanką” – dodała w kolejnym tweecie, w którym opisała zachowanie rodzeństwa podczas spotkania.

„Znam dorosłych mężczyzn, którzy krzyczeliby na cały głos na widok tego człowieka” – napisał jeden z użytkowników na Twitterze.

Inny użytkownik dodał, że „więcej gwiazd by tak robiło, gdybyście zachowywali się tak jak ona”.

Keara udostępniła również klip na swoim Instagramie, gdzie spotkała się z bardziej pozytywnymi opiniami. Jak napisał jeden z komentujących jej post: „Panie byłyście całe!!! Tak właśnie powinno być – cieszę się, że mogłyście przeżyć tak niezapomniane chwile! 🥂.”

Czytaj również:  Scheana Shay zamieściła dowód na historię o podrywaniu Johna Mayera: "Zachowała paragony