środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „White Lotus” Tom Hollander twierdzi, że przypadkowo otrzymał 7-cyfrową premię Toma Hollanda za „Avengers”

Ups.

Tom Hollander powiedział, że przypadkowo otrzymał siedmiocyfrową premię od Toma Hollanda za film „Avengers”.

56-letni gwiazdor „Białego Lotosu” ujawnił we wtorek w programie „Late Night With Seth Meyers”, że często jest mylony z 27-letnim aktorem Marvela w „kontekstach niewizualnych”, w tym w dziale księgowości swojej agencji, która również krótko reprezentowała Hollanda.

„Poszedłem zobaczyć się z moim przyjacielem, który grał w teatrze w Anglii. Siedziałem zadowolony z siebie na widowni po tym, jak wystąpiłem w programie BBC za 30 000 dolarów”, wspominał prowadzącemu Sethowi Meyersowi.

Hollander powiedział, że w przerwie sprawdził swoją pocztę elektroniczną i wtedy zobaczył wiadomość od agencji, że wysyłają mu „pierwszą premię kasową za 'The Avengers'”

Aktor „Night Managera” powiedział, że pomyślał sobie: „Nie sądzę, żebym zagrał w 'The Avengers'”, ale następnie otworzył e-mail.

Tom Hollander powiedział, że przypadkowo otrzymał siedmiocyfrową premię od Toma Hollanda za film „Avengers”. Lloyd Bishop/NBC
„To była zdumiewająca suma pieniędzy. To nie była jego pensja. To była jego pierwsza premia box-office. Nie cała premia box-office, ale pierwsza” – ujawnił aktor „Białego Lotosu”. Lloyd Bishop/NBC

„To była zdumiewająca suma pieniędzy. To nie była jego pensja. To była jego pierwsza premia box-office. Nie cała premia box-office, ale pierwsza”, ujawnił.

„I to było więcej pieniędzy niż kiedykolwiek [widziałem]. To była siedmiocyfrowa suma.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Hollander powiedział, że Holland miał zaledwie „20 lat lub coś koło tego”, więc jego „uczucie zadowolenia z siebie”, które miał podczas pierwszej połowy swojego programu BBC, „zniknęło bardzo szybko”

Holland gra Petera Parkera i Spider-Mana w kilku filmach Marvela. ©Walt Disney Co./courtesy Everett / Everett Collection
27-latek zarobił podobno aż 10 milionów dolarów za „Spider-Man: No Way Home” Mike Marsland/WireImage

„Ale taki jest showbiznes”, kontynuował. „To w górę, to w dół, to bohater, to zero.”

27-letni Holland wcielił się w role Petera Parkera i Spider-Mana w kilku hitowych filmach Marvela, w tym „Kapitan Ameryka: Civil War”, „Avengers: Infinity War”, „Avengers: Endgame”, „Spider-Man: Homecoming”, „Spider-Man: Far From Home” i „Spider-Man: No Way Home”

Czytaj również:  Angelina Jolie chce, abyś pracował dla jej nowej linii odzieżowej

Chociaż Hollander nie ujawnił dokładnej kwoty czeku, Holland podobno zgarnął duże pieniądze za rolę superbohatera rzucającego pajęczyną.

Hollander zażartował, że często jest przedstawiany komuś, kto jest „bardzo, bardzo podekscytowany” spotkaniem z nim, ale szybko staje się „zdezorientowany, a następnie rozczarowany”, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest młodszym aktorem. HBO

Według Parade, gwiazda „Crowded Room” zarobiła 1,5 miliona dolarów za pierwszy film o Spider-Manie, który osiągnął tak dobre wyniki kasowe.

W miarę jak Holland stawał się coraz większą gwiazdą, jego zarobki w filmach rosły i podobno zarobił aż 10 milionów dolarów za „Spider-Man: No Way Home”, według US Sun.

Pomijając ich finansowe nieporozumienia, Hollander żartował, że często jest przedstawiany komuś, kto jest „bardzo, bardzo podekscytowany” spotkaniem z nim, ale szybko staje się „zdezorientowany, a następnie rozczarowany”, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest młodszym aktorem.

Latest Posts

Nie przegap