niedziela, 26 maja, 2024

Ostatnie posty

John Mayer wystąpi na imprezie z okazji 10-lecia Seth Rogen, Lauren Miller Rogen’s Hilarity for Charity

Podczas „urodzinowej ekstrawagancji” 1 października odbędzie się magia Justina Willmana, muzyka Sama Ronsona i występ Chloe Arnold’s Syncopated Ladies: „Tegoroczna impreza będzie trudna do pobicia.”

JOHN MAYER

JOHN MAYERDzięki uprzejmości Carlosa Serrao

Hilarity for Charity – organizacja non-profit prowadzona przez Setha Rogena i Lauren Miller Rogen i poświęcona wsparciu dla opiekunów rodzinnych z demencją, wspieraniu zdrowia mózgu i edukacji – ma wielkie plany na swoją 10 rocznicę.

Organizacja przejmie L.A. Rolling Greens on Mateo 1 października na „urodzinową ekstrawagancję” prowadzoną przez współzałożycieli HFC i zawierającą akustyczny występ Johna Mayera, magię Justina Willmana, muzykę znanego DJ-a Sama Ronsona i występ Chloe Arnold’s Syncopated Ladies. W programie nie zabraknie również „jedzenia, napojów, wrzutek i wyjątkowych talentów”

„Tegoroczne wydarzenie będzie trudne do pokonania” – powiedziała para we wspólnym oświadczeniu. Uruchomili organizację w 2012 roku, zainspirowani do podjęcia działań po tym, jak u matki Lauren, Adele, zdiagnozowano chorobę w wieku 55 lat. Przez lata organizowali różne zbiórki pieniędzy, wydarzenia i specjalne programy komediowe, z udziałem wielu znanych osób wspierających i sławnych przyjaciół pary, jako sposób na podniesienie świadomości i tak bardzo potrzebnych funduszy w walce.

„Misja HFC jest tak samo ważna dzisiaj, jak 10 lat temu i jesteśmy pokorni przez wsparcie, które otrzymaliśmy od naszej niesamowitej społeczności” – kontynuowali Rogen i Miller Rogen. „W ciągu ostatnich 10 lat zebraliśmy ponad 17 milionów dolarów i zapewniliśmy ponad 375,000 godzin wytchnienia dla opiekunów rodzinnych. Z osobistego doświadczenia wiemy, że opieka nad bliską osobą z demencją to wyczerpująca praca 24/7. Jesteśmy zaszczyceni, że HFC może zapewnić komfort, śmiech, fundusze i zasoby dla opiekunów w potrzebie.”

Spodziewają się w górę 500 gości na imprezie. W skład komitetu gospodarzy nocy wchodzą Miller Rogen, Rogen, Dan Miller, Raffi Adlan, Matthew Bass, Allison Statter, Rich Statter, Justin Meltzer, Sari Tuschman, Steve Bilchik, Sam Stone, Alanna Thompson, Lily Semel, Kari Lauritzen, Stefanie Paletz, Jonah Garb, Carrie Topeil, Van Robichaux, Jen Zaborowski, Jay Ireland i Tum Cohl.

Czytaj również:  Zwycięzcy nagród Olivier: Nicole Scherzinger, Sarah Snook, "Sunset Boulevard", "Stranger Things

Sponsorami są Home Instead, LaCroix, Biogen, In Memory of Judith Hellman, UTA, GTB Technologies, Lionsgate, Paramount’s Giving Back, Principal LA i Roddenberry Foundation. Bilety i więcej informacji można znaleźć tutaj.

Biuletyny THR

Zapisz się na wiadomości THR prosto do swojej skrzynki pocztowej każdego dnia

Subskrybuj Zapisz się

Latest Posts

Nie przegap