środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jonathan Majors aresztowany za rzekomą napaść, przedstawiciel mówi, że aktor „nie zrobił nic złego”

Jonathan Majors został aresztowany i oskarżony o wiele wykroczeń w sobotę po tym, jak został oskarżony o napaść na kobietę podczas sporu domowego.

Aktor został aresztowany pod zarzutem uduszenia, napaści i molestowania w sobotę w Chelsea, dzielnicy Manhattanu, według rzecznika Departamentu Policji w Nowym Jorku. Kobieta doznała drobnych obrażeń głowy i szyi i została zabrana do szpitala, powiedziała policja.

Majors nie był już w areszcie policyjnym w sobotę wieczorem i został oskarżony w niedzielę przez prokuratora okręgowego na Manhattanie o dwa zarzuty napaści w trzecim stopniu, agresywne nękanie w drugim stopniu, próbę napaści w trzecim stopniu i nękanie w drugim stopniu. Sędzia przyznał ograniczony nakaz ochrony i że aktor zostanie zwolniony na własną odpowiedzialność po tym, jak prokuratorzy wnioskowali o zwolnienie nadzorowane i pełny nakaz ochrony. Pierwsza data rozprawy sądowej Majorsa została wyznaczona na 8 maja.

„Jonathan Majors jest całkowicie niewinny i jest prowdopodobnie ofiarą sprzeczki z kobietą, którą zna”, prawnik obrony karnej aktora, Priya Chaudhry, powiedział The Hollywood Reporter w oświadczeniu w niedzielę. „Szybko zbieramy i przedstawiamy dowody prokuratorowi okręgowemu z nadzieją, że wszystkie zarzuty zostaną natychmiast wycofane.”

Materiał wideo z pojazdu, w którym doszło do incydentu, wraz z zeznaniami świadków i rzekomymi oświadczeniami kobiety odwołującej swoje zarzuty są wśród dowodów, które adwokat Majorsa zauważył, że są zbierane. Oświadczenie twierdzi również, że przeróbka była wynikiem incydentu ze zdrowiem psychicznym kobiety.

„Wszystkie dowody dowodzą, że pan Majors jest całkowicie niewinny i nie zaatakował jej w żaden sposób” – dodał Chaudhry. „NYPD ma obowiązek dokonać aresztowania w takich sytuacjach i to jest jedyny powód, dla którego pan Majors został aresztowany”

THR skontaktował się z NYPD w celu uzyskania komentarza do oświadczenia Chaudry’ego.

Przedstawiciel aktora wcześniej powiedział THR, „Nie zrobił nic złego. Czekamy na oczyszczenie jego imienia i wyjaśnienie tej sprawy.”

Policja powiedziała, że odpowiedziała na wezwanie 911 w mieszkaniu w Chelsea, gdzie 33-letni mężczyzna był zaangażowany w spór domowy z 30-letnią kobietą. „Ofiara poinformowała policję, że została zaatakowana. Funkcjonariusze umieścili 33-letniego mężczyznę w areszcie bez incydentu”, zgodnie z oświadczeniem, które zidentyfikowało mężczyznę jako Majors.

Czytaj również:  gwiazda "The Bear" Ayo Edebiri zdobywa swoją pierwszą Spirit Award za najlepszą rolę drugoplanową w nowym serialu

Chaudhry we wtorek powiedziała, że to jej klient wykonał ten telefon. W jej oświadczeniu czytamy po części: „To pan Majors zadzwonił pod 911 z powodu obaw o jej zdrowie psychiczne”

Według skargi prokuratora okręgowego, kobieta twierdzi, że Majors’ uderzył ją „o twarz otwartą dłonią, powodując znaczny ból i ranę za uchem”, złapał „jej rękę, powodując obrzęk, siniaki i znaczny ból palca” oraz „położył rękę na jej szyi, powodując siniaki i znaczny ból.”

Majors jest jednym z bardziej pożądanych aktorów pracujących obecnie. Ma długoterminowe plany z Marvel Studios, aby zagrać Kanga, centralnego złoczyńcę w nadchodzącej fazie szóstej studia, która będzie miała na czele Avengers: The Kang Dynasty, datowanej na 2 maja 2025 roku. Ostatnio pojawił się jako Kang w Ant-Man and the Wasp: Quantumania i podobno ma pojawić się w drugim sezonie Loki, spodziewanym jeszcze w tym roku.

Na początku tego tygodnia Searchlight wyznaczyło datę 8 grudnia dla jego dramatu z Sundance Magazine Dreams, w którym gra kulturystę. W swoim dorobku ma również dramat HBO Lovecraft Country, western The Harder They Fall oraz film o lotnictwie z czasów wojny koreańskiej Devotion.

Aaron Couch przyczynił się do powstania tej historii.

26 marca, 9:10 Aktualizacja o oświadczenie adwokata Jonathana Majorsa, Priya Chaudhry.
27 marca, 1:50 po południu Zaktualizowane o szczegóły dotyczące zarzutów ze skargi prokuratora.
28 marca, 7:30 rano Zaktualizowane, aby uwzględnić oświadczenie Chaudhry’ego na temat rozmowy z 911.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 25 marca o 17:02

Latest Posts

Nie przegap