3 sierpnia 2022 | 8:23pm

Julia Haart nie pozwala, by jej głośny rozwód z byłym partnerem biznesowym Silvio Scaglią stanął na drodze do odrobiny PDA.

Gwiazda reality show „My Unorthodox Life”, która jak donosi Page Six w lipcu przechodziła na „randkową łzę”, została zauważona jak zamyka usta w eleganckim Le Bilboquet w Sag Harbor, N.Y. w ten weekend.

Źródło mówi nam, że Haart całował się „z facetem przy barze na oczach wszystkich.”

Przedstawiciele Haarta nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Źródło wcześniej powiedziało nam, że Haart, 51, planowała randki każdego ranka i wieczoru. I że jej typ jest „młody i atrakcyjny.”

Słyszeliśmy, że jest na ekskluzywnym serwisie randkowym The League, żydowskiej aplikacji Lox Club i wysyłała wiadomości do ludzi na Instagramie.

Źródło powiedziało nam jeszcze w lutym, że „całą podstawą sezonu drugiego [of “My Unorthodox Life”] będzie zobaczenie Julii oddzielonej od Silvio i umawiającej się na randki w mieście.”

Jej były, Scaglia, już ruszył dalej i spotyka się z Michelle-Marie Heinemann.

Julia Haart
Haart podobno chodziła na różne randki od czasu rozwodu.
Getty Images dla The Elephant Fa

Haart i Scaglia wzięli ślub w 2019 roku. W tym samym roku została dyrektorem generalnym jego firmy Elite World. Ale potem w lutym 2022 roku złożyła pozew o rozwód po tym, jak została w ciemno zwolniona z firmy.

Od tego czasu była para jest w eskalującej wojnie oskarżeń.

W lutym 2022 roku Scaglia oskarżyła Haart w pozwie uzyskanym wyłącznie przez Page Six o używanie funduszy firmowych jako jej „osobistej skarbonki”, kupowanie ubrań od projektantów i powiększanie cycków. Haart zaprzeczył tym zarzutom.

Została również oskarżona o użycie $50,000 w firmowej gotówce, aby wynająć prawnika rozwodowego.

Czytaj również:  Camila Cabello i Austin Kevitch podobno rozstali się po 8 miesiącach randkowania
Julia Hart, Silvio Scaglia
Haart i Scaglia toczyli bardzo publiczną walkę rozwodową.
Getty Images dla The Elephant Fa

W maju 2022 roku sąd w Delaware uznał, że wbrew twierdzeniom, Haart nie posiadał połowy akcji uprzywilejowanych spółki matki EWG.

Haart wygrała w czerwcu, kiedy otrzymała pozwolenie na zorganizowanie wydarzenia politycznego w byłym domu małżeńskim pary, po tym jak Scaglia próbował zablokować jej możliwość korzystania z przestrzeni.

W lipcu złożyła pozew przeciwko Scaglii o 257 milionów dolarów oskarżając go o bycie „kłamcą i oszustem”, mówiąc, że wierzyła, iż czyni ją współwłaścicielem swojej firmy.