28 maja 2022 | 2:04pm

Kaley Cuoco i Zosia Mamet z „The Flight Attendant” ujawniły znaczenie stojące za nowym wspólnym tatuażem, który otrzymały, mówiąc, że został zainspirowany pierwszym dniem, w którym się poznały.

Podczas Q&A z E! News’ Daily Pop, współgwiazdy podzieliły się, że podczas czytania chemii do serialu HBO Max, tak się polubiły, że Cuoco dała Mamet małe „boop” stuknięcie w nos.

„Stało się to rzeczą, a potem robiliśmy to cały czas”, Cuoco podzieliła się, dodając, że dwaj mają słowo „boop” wytatuowane na swoich ramionach w kwietniu 2022 roku.

„I 'booped’ you many years ago @zosiamamet . Ciesz się, że zrobiliśmy to oficjalnie. Dziękuję @ar.bel za perfekcję 🖤 🤍”, Cuoco podpisał snap ich delikatnych tatuaży na ramieniu.

Kaley Cuoco and Zosia Mamet tattoos.
Hollywoodzkie bestie mają pasujące tatuaże „bloop”.
Instagram

Mamet również udostępniła zdjęcie na swoim profilu, podpisując snap: „Wszystko zaczęło się od „boop” @kaleycuoco Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. @ar.bel dziękuję za tę wspaniałą stałą pamiątkę. It’s perfect. 💕✨.”

Para nawet zażartowała, że ten uroczy znak uczucia łapie się na tym, ze Cuoco dodała, „Teraz ludzie się nawzajem boopują. Myślę, że wywołujemy duże poruszenie.”

„Wiesz, jak 'Fetch’ się nie wydarzyło?” Dodał Mamet, nawiązując do cytatu z filmu „Mean Girls” – „’Boop’ się dzieje.”