21 maja 2022 | 2:01pm

Khloé Kardashian spędza luksusowy czas we Włoszech, oczekując na ślub siostry Kourtney Kardashian i rockera Travisa Barkera.

Założycielka „Good American”, 37, wzięła na Instagram w sobotę po południu, zaledwie kilka godzin przed ich zaślubinami, aby dać fanom sneak-peek luksusowego lunchu pary przed ślubem, dzieląc się misternie udekorowanym niebiesko-białym planem stołu z białymi i żółtymi kwiatami i świeżymi cytrynami na swoich Instagram Stories.

Kardashian podzieliła się również zdjęciami z czasu spędzonego na włoskim wybrzeżu z rodziną, robiąc kilka ujęć na wysokiej klasy jachcie – sfotografowanym przez siostrę Kylie Jenner – przed zamieszczeniem materiału, na którym wygodnie pływa z siostrzenicą, Penelope Disick.

Na przedślubnym brunchu Kourtney Kardashian pojawiła się przepiękna dekoracja stołu.
Instagram

„Kocham moją sukienkę mini @dolcegabbana. Kylie zna moje kąty 💋”, podpisała galerię.

Khloé udała się do Włoch, gdy były chłopak Tristan Thompson czuwa nad ich córką, True, w Los Angeles, gwiazda NBA podzieliła się snapami duetu ojciec-córka łącząc się w piątek wieczorem.

Khloe Kardashian
Kardashian pozowała na jachcie przed ślubem siostry Kourtney.
Khloe Kardashian Instagram

„Moje włosy, coraz lepiej” Thompson powiedział do kamery, jak True załadował szczotkę z tonami żelu do włosów i pracował go przez fale koszykarza.

Khloe Kardashian
Matka jednego zostawiła córkę True pod opieką ex, Tristana Thompsona.
Khloe Kardashian Instagram

Tata zamieścił również zdjęcie z córką podpisane „twinz ❤️❤️”, gdzie wydawało się, że robią razem sztukę i rzemiosło.

Podczas gdy True nie odbyła podróży, starsi kuzyni Disick i North West przylecieli do Włoch na rodzinną imprezę.

Khloe Kardashian
Kardashian przybyła do Włoch w piątek wieczorem z większością rodziny Kardashian/Jenner.
Khloe Kardashian Instagram

Kardashian i Barker – którzy legalnie pobrali się w ostatnią niedzielę w sądzie w Santa Barbara w Kalifornii – będą podobno gospodarzami swoich zaślubin w Castello Brown, który całkowicie przejmują na ten zaczarowany wieczór.

Pomimo tego, że ta ekstrawagancja będzie miała miejsce w ciągu czterech dni, para rzekomo organizuje kolejne przyjęcie w LA po powrocie.