sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kim Kardashian odpowiada na krytykę odchudzania na Met Gala: „Nie zrobiłam nic niezdrowego”

Kim Kardashian odniosła się do krytyki związanej z jej odchudzaniem, aby zmieścić się w swój wygląd z Met Gala.

W wywiadzie dla The New York Times, Kardashian skomentowała założenie prawdziwej sukni, którą Marilyn Monroe miała na sobie, gdy śpiewała „Happy Birthday” prezydentowi Johnowi F. Kennedy’emu w Madison Square Garden w 1962 roku. Podczas rozmowy na czerwonym dywanie z La La Anthony, współprowadzącą livestream Met Gala w Vogue, Kardashian ujawniła, że aby zmieścić się w suknię, musiała zrzucić 16 kilogramów i przestrzegać diety, która obejmowała wyeliminowanie cukru i węglowodanów przez trzy tygodnie.

Wypowiedzi Kardashian na temat jej szybkiej utraty wagi wywołały oburzenie wśród zwolenników pozytywnego nastawienia do ciała, w tym aktorki Lili Reinhart, która w swoim Instagram Story skomentowała, jak „niewłaściwe” jest „otwarte przyznawanie się do głodzenia się dla dobra Met Gali. Kiedy dobrze wiesz, że miliony młodych mężczyzn i kobiet patrzą na ciebie i słuchają każdego twojego słowa. Ta ignorancja jest obrzydliwa jak świat długi” W kolejnym tweecie Reinhart zauważyła: „Zabieram głos, ponieważ nie widzę wystarczająco dużo osób z dużymi platformami, które nawołują do toksycznych zachowań w naszej branży.”

Kardashian powiedziała w wywiadzie dla Times: „Dla mnie to było jak: 'OK, Christian Bale może to robić dla roli filmowej i jest to do zaakceptowania’ Nawet Renée Zellweger przytyła do roli. Dla mnie to wszystko jest takie samo. Nie mówiłam: 'Hej wszyscy, dlaczego nie zrzucicie tej wagi w krótkim czasie?'”

Kardashian powiedziała Times, że straciła 16 funtów dzięki diecie, bieganiu dwa razy dziennie i noszeniu kostiumu sauny. Kardashian powtórzyła: „Nie zrobiłam nic niezdrowego” i przyznała, że gdyby nie udało jej się zrzucić wagi, „po prostu nie mogłaby iść, co nie miałoby znaczenia. Po prostu ważne było dla mnie, aby osiągnąć ten cel”

Czytaj również:  "The Fall Guy": Pięć sposobów, w jakie film nawiązuje do oryginalnego serialu

W wywiadzie dla THR, dyrektorzy Ripley’s Believe It or Not! (który jest właścicielem sukni) i Julien’s Auctions (który zajął się jej sprzedażą i połączył Kardashian z Ripley’s), wyjaśnili, że parametry noszenia sukni zakładały, że Kardashian miała ograniczony czas na jej założenie. Podczas spaceru po wyłożonych dywanem schodach Metropolitan Museum of Art suknia nie mogła być w żaden sposób zmieniana, a makijaż był zabroniony.

Mimo że replika sukni pasowała, Kardashian przymierzyła ją, aby sprawdzić, czy pasuje, oryginał nie. „Replika sukienki miała dokładnie taki sam rozmiar, ale jest to nowsza, elastyczna tkanina i to prawdopodobnie było powodem różnicy”, powiedziała Amanda Joiner, wiceprezes ds. publikacji i licencji w Ripley Entertainment z siedzibą w Orlando THR. „Kim była bardzo zdeterminowana. Nie sądzę, aby miała wiele rezerwowych rzeczy na tę noc. Naprawdę chciała, aby to była ta suknia”.

Latest Posts

Nie przegap