30 lipca 2022 | 22:00

Strona Szósta może otrzymać wynagrodzenie i/lub prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem naszych linków.

Kourtney Kardashian nie jest obca w pokazywaniu skóry.

Bez względu na to, czy gwiazda reality show modeluje bieliznę, pokazuje wszystko w bikini, czy też robi sobie zdjęcia z mężem Travisem Barkerem, jest wyraźnie pewna swojego ciała – i polega na wypróbowanych i sprawdzonych produktach, aby utrzymać swoją skórę w najlepszej formie.

W jednej z pierwszych historii Poosh, zatytułowanej „Jak dobrze wyglądać nago”, 43-latka przedstawia niektóre ze swoich kosmetyków do pielęgnacji ciała, w tym La Mer The Body Crème (300$), Dr. Barbara Sturm Anti-Aging Body Cream (95$) i Le Labo’s Pin 12 Candle (82$) – ta ostatnia, ponieważ „oświetlenie jest wszystkim”.

Ale nie wszystko, co znajduje się na liście Kardashian, popsuje twój budżet. Ona również przysięga Kopari Organic Coconut Melt, który będzie cię tylko 29 dolarów za pełnowymiarowy słoik lub 18 dolarów za wersję mini.

„Aby osiągnąć efekt błyszczącej skóry, ważne jest, aby nawilżać wszystko – wszędzie – co najmniej raz dziennie”, czytamy w kawałku Poosh. „Nie zapomnij o pielęgnacji dłoni i stóp, jak również; zalecamy, aby skupić się na tych obszarach w nocy.”

Określany jako „głęboka odżywka dla Twojego ciała”, produkt składa się w 100% z organicznego, nierafinowanego oleju kokosowego, a Kopari sugeruje stosowanie go „zaraz po wyjściu spod prysznica i na koniec dnia”.

Co więcej, ten wielozadaniowy produkt sprawdza się również jako maska do włosów, olejek do golenia na sucho, mieszanka do kąpieli i balsam do brzucha, według marki.

Zdobądź tubkę dla siebie poniżej – i przygotuj się na wspaniały wygląd w swoim stroju urodzinowym.

Czytaj również:  Żona wokalisty Imagine Dragons, Dana Reynoldsa, Aja Volkman, oficjalnie składa pozew o rozwód

Kopari Organic Coconut Melt ($29)

Kopari Organic Coconut melt
Kopari