10 listopada 2022 r. | 10:51

Lindsay Lohan zadebiutowała na czerwonym dywanie z mężem Baderem Shammasem w środę wieczorem na nowojorskim pokazie jej nowego filmu Netflixa, „Falling For Christmas.”

Para wyglądała na zakochaną, gdy pozowała fotografom z ramionami owiniętymi wokół siebie i wielkimi uśmiechami na twarzach.

W pewnym momencie Bader był widziany słodko kładąc rękę na talii swojej żony, jak pokazał swoje wsparcie dla jej nowego filmu.

Lohan, 36 lat, wyglądała szykownie w sukni Valentino z koralikami, która przylegała do jej ciała. Uzupełniła wygląd szpilkami na platformie i włosami zaczesanymi do tyłu w wysoki kucyk.

Tymczasem Bader, 35, wyglądał elegancko w czarnym garniturze, białej koszuli na guziki, błyszczących czarnych butach do sukienki i niechlujnej brodzie.

Lindsay Lohan on Bader Shammas on a red carpet.
Lindsay Lohan i Bader Shammas po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie na pokazie jej nowego filmu Netflixa, „Falling For Christmas”
Getty Images for Netflix

Świąteczny flick gwiazdy „Mean Girls” miał premierę w aplikacji streamingowej w czwartek. Lohan gra rolę Sierry Belmont, młodej i świeżo zaręczonej dziedziczki, która ma wypadek na nartach na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, według IMDb.

Kiedy zostaje zdiagnozowana z amnezją, Sierra znajduje się pod opieką przystojnego właściciela domku (Chord Overstreet) i jego córki (Olivia Perez).

Pierwszy spacer Lohan i Shammas po czerwonym dywanie następuje po tym, jak Page Six wyłącznie potwierdził w lipcu, że powiedzieli „I do” w kwietniu.

Duet wywołał plotki o małżeństwie w czasie, gdy Lohan opublikowała zdjęcie ze swoim ówczesnym narzeczonym na swoim Instagramie, pisząc, „Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. On mnie znalazł i wiedział, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie. Jestem oszołomiona, że to jest mój mąż. Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna czuć się tak codziennie.”

Lindsay Lohan and Chord Overstreet on the red carpet.
W filmie występuje u boku Chorda Overstreeta.
Getty Images dla Netflix

Urodzony w Kuwejcie finansista, który poznał Lohan, gdy ta mieszkała w Dubaju, zadał pytanie w listopadzie 2021 roku za pomocą olśniewającego błyskotki Harry’ego Winstona.

Czytaj również:  Lisa Marie Presley zostanie uhonorowana publicznym nabożeństwem żałobnym w Graceland

W tym czasie tata aktorki, Michael Lohan, powiedział nam, że dał Shammasowi swoją pieczęć aprobaty.

„On nie jest typem z Hollywood. Nie widzisz ich zdjęć w prasie. To był jeden z problemów Lindsay – papy wkraczające na jej teren i wymyślające historie. To było trudne. Ale ona jest z facetem, który nie lubi światła reflektorów – powiedział Michael w rozmowie z Page Six.

„Wszyscy są szczęśliwi”, dodał. „Lindsay odzyskała swoje życie, kiedy go poznała. Żyje naprawdę szczęśliwie i zdrowo.”

Lindsay była wcześniej zaręczona z rosyjskim playboyem Egorem Tarabasovem, dopóki nie odwołała rzeczy w 2016 roku.

Lindsay Lohan and Bader Shammas in November. 2002.
Lohan i Shammas zaręczyli się w listopadzie 2021 roku.
Michael Simon/Shutterstock

Była również zaręczona z gwiazdą „That ’70s Show” Wilmerem Valderramą w 2002 roku, ale oboje rozstali się po zaledwie czterech miesiącach razem. Jako nastolatka, Lindsay spotykała się z Aaronem Carterem po jego rozstaniu z Hilary Duff.

Lindsay Lohan in New York City.
Aktorka zawróciła w głowie w tym tygodniu, gdy opuszczała „Good Morning America” w kolorowym komplecie.
Eric Kowalsky / MEGA

Absolwentka „Parent Trap” opłakiwała stratę Cartera, który zmarł w sobotę w wieku 34 lat.

„Moje serce wychodzi do jego rodziny i niech spoczywa w pokoju”, powiedziała „Entertainment Tonight” „I niech Bóg go błogosławi…I tak, po prostu [dużo] miłości tam.”