środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Lindsay Lohan wychodzi za biznesmena Badera Shammasa: „Każda kobieta powinna się tak czuć”

Lindsay Lohan jest żoną Badera Shammasa, zespół gwiazdy potwierdza dla The Hollywood Reporter.

Aktorka Freaky Friday wzięła na media społecznościowe w sobotę, która była również jej 36 urodzinami, aby ogłosić, że ona i finansista zawiązali węzeł. Lohan napisała na Instagramie w listopadzie, że jest zaręczona z Shammasem, a jej przedstawiciele powiedzieli wtedy, że para spotyka się od trzech lat.

„Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie”, Lohan podpisała selfie pary w nowym poście na Instagramie. „Znalazłeś mnie i wiedziałeś, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie. Jestem oszołomiona, że jesteś moim mężem.”

Kontynuowała: „Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna czuć się tak codziennie.”

Wśród tych, którzy wysłali wsparcie był Lohan’s Mean Girls co-star Jonathan Bennett, który skomentował jej post z ciągiem emojisów serca.

28 listopada Lohan ogłosiła zaręczyny pisząc: „Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość.”

Gwiazda ma w drodze dwa filmy fabularne dla Netflixa. Pierwszy z nich to film reżyserki Janeen Damian Falling for Christmas, w którym Lohan występuje naprzeciwko Chorda Overstreeta jako rozpieszczona dziedziczka hotelu, która po wypadku na nartach dostaje amnezji i zapomina o swoim poprzednim życiu.

Czytaj również:  recenzja "Ucznia tygrysa": Henry Golding i Michelle Yeoh na czele najlepszej obsady głosowej w animowanej przygodzie Paramount+

Latest Posts

Nie przegap