15 marca 2023 r. |18:30

Lisa Vanderpump odpiera zarzuty Teddi Mellencamp, że „zapłaciła” gwieździe „Vanderpump Rules” Raquel Leviss za romans z jej współgwiazdą Tomem Sandovalem.

„Nie płaciłam członkom obsady, żeby spali razem dla oglądalności,” matriarchini „Vanderpump Rules” zatweetowała w środę, dodając, że „robią to na własną rękę.”

Poszła dalej, aby odnieść się do teorii jako „fake news” i powiedziała swoim zwolennikom, aby „mieć piękny dzień.”

Mellencamp wysunęła oskarżenie w odcinku podcastu Melissy Gorgi „On Display”, który został nagrany przed pojawieniem się Vanderpump 8 marca w „Watch What Happens Live”, aby omówić to, co zostało nazwane „Scandoval.”

„Prawdopodobnie zapłaciła Raquel, aby to zrobiła”, Mellencamp, 41, zasugerował o niedawno ujawnionym związku serwera SUR z frontmanem Tomem Sandovalem & The Most Extras.

Lisa Vanderpump looking upset
Lisa Vanderpump zatwierdziła twierdzenie Teddi Mellencamp, że „zapłaciła” Raquel Leviss za romans z Tomem Sandovalem.
Instagram
„No I didn’t pay cast members to sleep together for ratings,” the „Vanderpump Rules” matriarcha tweeted. „Robią to na własną rękę”.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Mellencamp – której związek z Vanderpump, 62, skwaśniał, gdy razem występowały w „The Real Housewives of Beverly Hills” – posunęła się do twierdzenia, że jedynym powodem, dla którego Andy Cohen zaprosił ją do bycia gościem w jego późnonocnym talk show po tak długiej przerwie, było to, że „nikogo to nie obchodziło aż do teraz.”

Samozwańczy trener odpowiedzialności przewidział również, że Vanderpump będzie trzymać się Sandovala – który był w prawie 10-letnim związku z gwiazdą Arianą Madix, podczas gdy on potajemnie romansował z Leviss – ponieważ czuje, że restaurator „zawsze bierze stronę mężczyzn.”

„Ona powie te same punkty, które ja mówiłam, jak, 'Słuchaj, [Sandoval i Madix] nie byli w dobrym miejscu przez długi czas. Jego potrzeby nie były zaspokojone. [Sandoval i Leviss] zakochali się w sobie. Nie mogli sobie pomóc’,” Mellencamp powiedział gospodarzowi Gorgi, 43, i koledze gościowi Tamrze Judge, podszywając się pod Brytyjczyka.

Czytaj również:  Nastoletni synowie Britney Spears wybierają "nie widzieć jej", mówi ich ojciec Kevin Federline
Teddi Mellencamp striking a pose in a blue dress
„[Vanderpump] prawdopodobnie zapłaciła Raquel, żeby to zrobiła,” Mellencamp zasugerowała.
Instagram/ Teddi Mellencamp

Gwiazda „Real Housewives of Orange County” Judge, 55, nalegała, że Vanderpump tylko „chce jak najlepiej dla swojej obsady”, ale jej współgospodarz „Two T’s in a Pod” nie zgodził się z tym, odpalając, „Myślę, że ona chce jak najlepiej dla siebie, tak jak ja. Wy byście nie chcieli? Chcielibyście, żeby wasze programy zatonęły?”


Śledź relację Page Six z „Scandoval”:

  • Dramat Toma Sandovala, Raquel Leviss, Ariany Madix, wyjaśniony
  • Jak Ariana Madix dowiedziała się o romansie Toma Sandovala i Raquel Leviss
  • Lisa Vanderpump reaguje na rzekome uderzenie Raquel Leviss przez Scheanę Shay
  • Pierwsze zdjęcia Raquel Leviss od czasu romansu

Judge wskazał, że „Pump Rules” jest „skyrocketing right now”, co Mellencamp twierdził „jest dokładnie tym, czego [Vanderpump] chce.”

Córka legendarnego muzyka Johna Mellencampa poszła dalej, aby „zagwarantować”, że Leviss, 28, będzie „zaręczona i w ciąży w ciągu roku.”

Tom Sandoval and Raquel Leviss at Coachella 2022
Niedawno ujawniono wielomiesięczny dalliance Sandovala i Leviss.
Instagram/ Raquel Leviss

Podczas programu „WWHL”, Vanderpump przekonywała, że „to nie jest tak, że [Sandoval lub Leviss] nikogo nie zamordowali”, wskazując, że na świecie jest „tak wiele niewierności.”

Sugerowała również oburzonym fanom, aby stonowali swoje „vigilante justice”.

„To są ludzie, którzy żyją swoim życiem na forum publicznym, co jest bardzo trudne” – zauważyła o osobach zamieszanych w skandal.

Jednak nie oznacza to, że była „Gospodyni” uważa, że Sandoval, 40, czy Leviss powinni zostać tak szybko „wypuszczeni z rąk”.

„Potępiaj ich działania, ale nie potępiaj ludzi, OK?” zachęcała. „Cała ta agresja … może mieć poważne konsekwencje. Naprawdę mówię o tym. Myślę, że każdy powinien być z tym ostrożny.”

Ariana Madix and Tom Sandoval in a selfie
Sandoval’s then-girlfriend, Ariana Madix, immediately dumped him.
Instagam/@arianamadix

Madix, 37, zerwała z Sandovalem 1 marca po tym, jak znalazła w jego telefonie nagranie z Levissem o charakterze seksualnym, co doprowadziło do odkrycia, że ta dwójka „komunikowała się w niewłaściwy sposób od miesięcy.”

Czytaj również:  John Mulaney przyznaje, że "naprawdę identyfikuje się" z walką Matthew Perry'ego z uzależnieniem

Wiadomość ta wstrząsnęła Bravoverse i nie tylko, ponieważ kamery szybko podniosły się, aby uchwycić upadek w celu włączenia do obecnie emitowanego 10 sezonu.

Podczas gdy Madix nie wydała jeszcze publicznego oświadczenia w tej sprawie, zarówno Sandoval jak i Leviss wydali przeprosiny, które nie zostały uznane.

Tom Sandoval, Ariana Madix and Raquel Leviss posing for a picture together
Sandoval był z Madix przez prawie 10 lat, a Madix uważała Levissa za bliskiego przyjaciela.
FS//AdMedia/Sipa USA

Zamiast tego współwłaścicielka Something About Her dała znać o swoich uczuciach, reaktywując swoje konto na Instagramie i pozornie blokując sekretnych kochanków.

Następnie wyleciała do Meksyku na wesele, gdzie podobno „świetnie się bawiła tańcząc i spotykając się towarzysko” – i nie mówiła nic o swoim byłym.

„Vanderpump Rules” emitowane jest w środy o 21:00 ET na Bravo.