środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

„Lucky Hank” z Bobem Odenkirkiem w roli głównej anulowany w AMC

To raczej pechowy Hank.

AMC anulowało Lucky Hank, serial dramatyczny z Bobem Odenkirkiem w roli głównej, po jednym sezonie.

Serial, który był kontynuacją Odenkirka po Breaking Bad i Better Call Saul, zakończył swój ośmioodcinkowy cykl w maju i był na bańce podczas strajków scenarzystów i aktorów.

Anulowanie serialu kończy karierę Odenkirka w sieci, która rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy został obsadzony w Breaking Bad. Serial zakończył swoją emisję z zaledwie 260 000 widzów oglądających go tego samego dnia.

„Jesteśmy dumni z Lucky Hank i wdzięczni za pracę wszystkich, którzy przynieśli widzom ten wyjątkowy, zabawny i głęboko ludzki serial, od utalentowanego zespołu kreatywnego po naszych partnerów w Sony i, oczywiście, Boba, Mireille [Enos] oraz całą obsadę i ekipę”, AMC powiedział w oświadczeniu. „Niestety, nie jesteśmy w stanie kontynuować drugiego sezonu, ale cieszymy się, że te osiem odcinków istnieje na AMC+ i nadal będzie znajdować nowych fanów – lub będzie ponownie oglądane przez widzów, którzy wrócą, aby spędzić więcej czasu z Hankiem, Lily i zabawną obsadą postaci w Railton College”

Zamówiony do serialu w 2022 roku dramat został oparty na powieści Richarda Russo Straight Man. AMC szybko prześledziło dramat scenarzystów Aarona Zelmana (Damages) i Paula Liebersteina (The Office) oraz Sony TriStar TV i Gran Via. Serial skupiał się na Williamie Henrym Deveraux Jr. (Odenkirk), nieprawdopodobnym przewodniczącym wydziału angielskiego w Railton College, mocno niedofinansowanej szkole w pasie rdzy w Pensylwanii. Odenkirk był producentem wykonawczym obok Zelmana i Liebersteina, reżysera Petera Farrelly’ego, autora Russo, Naomi Odenkirk i Marca Provissiero.

W 2024 r. AMC planuje zakup Clive’a Owena Monsieur Spade, powrót Andrew Lincolna i Danai Guriry w The Walking Dead: The Ones Who Live, pojazd Giancarlo Esposito Parish, Orphan Black: Echoes z Krysten Ritter, a także w drugim sezonie serialu Anne Rice Interview With the Vampire.

AMC nie jest osamotnione w zmniejszaniu swojej listy scenariuszy. Wiele sieci kablowych i streamerów robi to samo po pęknięciu bańki Peak TV na początku tego roku, ponieważ firmy medialne analizują swoje wydatki na treści.

Czytaj również:  Dana White's 'Power Slap' TV Premiera opóźniona po incydencie

Latest Posts

Nie przegap