niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Modelka Sports Illustrated Swimsuit Brooks Nader bierze rozwód

Zacznijcie się ustawiać, chłopaki.

Modelka z okładki Sports Illustrated Swimsuit Brooks Nader, lat 27, zmierza w kierunku rozwodu, poinformowało źródło na Page Six.

Słyszeliśmy, że Nader i jej przyszły eks Billy Haire mieszkają osobno od miesięcy. Ale nasze źródło twierdzi, że rozstanie jest polubowne.

Nader pojawiała się w SI Swimsuit Issue co roku, odkąd została odkryta w konkursie „Swim Search” w 2019 roku. W 2023 roku znalazła się na okładce słynnego magazynu.

Modelka z okładki Sports Illustrated Swimsuit Brooks Nader rozwodzi się z wykonawcą reklam Billym Hairem, źródło podaje Page Six. Elder Ordonez /Splash News
Para była małżeństwem przez nieco ponad cztery lata. MEGA

Nader i Haire zostali ostatnio sfotografowani razem w lutym podczas wakacji na plaży w Meksyku.

Nader i wykonawca reklam Haire pobrali się w Nowym Orleanie w grudniu 2019 r.

„Dorastałem w Luizjanie i przez dwa lata studiowałem w Nowym Orleanie i uwielbiam wszystko w tym mieście” – powiedział wówczas Nader w rozmowie z People. „Będziemy mieli kilka zabawnych tradycji Nowego Orleanu, takich jak parada liniowa po ceremonii. To podstawa nowoorleańskich wesel.”

Według modelki, ich pierwsza randka była katastrofą.

Nader powiedziała Sports Illustrated Lifestyle, że spóźniła się 20 minut na kolację w Bond Street Sushi w Nowym Jorku, a potem miała poważny problem.

Źródło poinformowało nas, że rozstanie jest polubowne. Getty Images dla City Harvest

„Zjadłam pierwszy kęs sushi – miał już wszystko zamówione – i pobiegłam do łazienki, wymiotując wszędzie” – wspomina. „Ponieważ zrobiło mi się naprawdę niedobrze, miałam chorobę żołądka, o której nie wiedziałam.”

Jeśli to nie jest zły znak, to nie wiemy, co nim jest.

Nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami Nadera lub Hainesa w celu uzyskania komentarza.

Czytaj również:  Gala MusiCares Osobowość Roku 2024: Bon Jovi, Shania Twain, więcej.

Latest Posts

Nie przegap