24 czerwca 2022 | 9:11

Występ Johna Mulaney’a w Madison Square Garden w czwartek rozpadł się jeszcze przed rozpoczęciem, źródła mówią Page Six na wyłączność.

Uczestnicy mówią nam, że było powszechnie wiadomo, że telefony komórkowe będą wkładane do torebek przy wejściu, ale nigdy nie ogłoszono, że laptopy nie będą dozwolone w teatrze.

Wobec braku szafek w MSG, nowojorczykom przybywającym prosto z biura poradzono, by udali się do hotelu Stewart w celu znalezienia szafki – ale spotkali się z długimi kolejkami i brakiem nadziei.

„Większość ludzi szła z powrotem do MSG po tym jak nie była w stanie dostać szafki w Stewart, a następnie została zawrócona”, powiedział nam jeden z fanów. „Jeden strażnik powiedział, 'Może spróbuj w hotelu New Yorker’.

„Wszyscy mówili: 'Mieszkamy w Nowym Jorku, przyjechaliśmy z pracy’.”

Jeden z menedżerów na imprezie dziko doradził ludziom, by spróbowali Midtown baru Mustang Harry’s, by zostawić swoje laptopy.

People lined up inside the Stewart Hotel.
Ludzie przychodzący prosto z pracy musieli ustawiać się w kolejce w hotelu Stewart w nadziei na zdobycie szafki.
Page Six

Było też zamieszanie wokół biletów mobilnych, które nie mogły być zeskanowane z powodu zablokowania przez Ogród telefonów i inteligentnych zegarków. Jakby to był 2003 rok, pracownicy powiedzieli, że ludzie muszą przynieść swoje bilety wydrukowane na papierze, co w erze work-from-home jest w zasadzie jak powiedzenie „Przefaksujemy ci je”.

„Gdybym nie poszedł do biura, nie wiedziałbym co robić”, mówi jeden z uczestników.

Podczas gdy nasze źródła utrzymują informacje o polityce laptopa nigdzie nie można było znaleźć, rzecznik MSG mówi Page Six, że było to „bardzo specyficzne w wielu miejscach, takich jak listy przed pokazem do posiadaczy biletów, Instagram Story specjalnie wspominając o żadnych laptopach i naszej stronie internetowej wydarzenia przypominając naszym gościom o urządzeniach nagrywających, telefonach komórkowych i kamerach nie były dozwolone.

Czytaj również:  Córka Eminema, Hailie Jade, w białym bikini podczas wieczoru panieńskiego w Tampie

„Laptopy są uważane za urządzenia nagrywające.”

People lined up inside the Stewart Hotel.
„Wszyscy mówili: 'Mieszkamy w Nowym Jorku, przyjechaliśmy z pracy'”, mówi nam jeden z uczestników.
Page Six

Rzecznik mówi, że „tylko około 10 osób” nie wróciło, ale dodał, że miejsce – jak męczennik – „pomogło zakwaterować wszystkich, których mogliśmy z opcjami wokół MSG, w tym z pobliskim hotelem”, pomimo tego, że nie było „odpowiedzialne za pomoc w znalezieniu rozwiązania przechowywania.”

Mulaney nie przyznał się publicznie do tego, co stało się podczas jego pierwszego występu w Garden, ale zamieścił zdjęcia pokazujące jego ekscytację przed występem.