niedziela, 26 maja, 2024

Ostatnie posty

Nick Cannon broni swojego rodzicielstwa jako ojciec ośmiorga dzieci, mówi, że w tradycyjnych domach może być „wiele toksyczności”

Nick Cannon broni swojego podejścia do posiadania rodziny, w tym swojej postawy rodzicielskiej i różnych związków.

Gospodarz telewizyjny, raper i aktor rozmawiał niedawno z Men’s Health i otworzył się na publiczną krytykę dotyczącą tego, że jest ojcem ośmiorga dzieci z pięcioma kobietami. W tym dwoje jego pierwszych dzieci, bliźnięta Moroccan i Monroe, z gwiazdą światowego formatu Mariah Carey.

„Widziałem, jak ludzie wierzą, że tradycyjny dom działa, a [yet] w takim otoczeniu jest wiele toksyczności” – powiedział magazynowi. „Nie chodzi o to, co społeczeństwo uważa za słuszne. Chodzi o to, co jest dobre dla Ciebie? Co daje Ci szczęście? Co pozwala Ci mieć radość i jak definiujesz rodzinę? Każdy z nas definiuje rodzinę na wiele różnych sposobów.”

Cannon później „odrzuca pomysł”, zasugerowany przez prowadzącego wywiad Mychala Denzela Smitha, że „byłby traktowany inaczej, gdyby był kobietą z ośmiorgiem dzieci z pięcioma różnymi mężczyznami”, zamiast tego przypisując swoje traktowanie i „szeroką akceptację” temu, że opiera się na tym, kim jest.

Komik i ojciec powiedział również, że kocha swoje dzieci i „ludzi, z którymi jestem związany”, i że jeśli chodzi o posiadanie większej liczby dzieci lub zaprzestanie tego teraz, to są to pytania, nad którymi się nie zastanawia.

„Ludzie nawet często pytają: 'Będziesz miał więcej dzieci, czy przestaniesz? Ja odpowiadam, że to są pytania, nad którymi nie zastanawiam się, nawet nie siedzę i nie myślę” – powiedział. „Po prostu podążam za swoim celem i staram się być najlepszym ojcem i żywicielem rodziny, jakim tylko mogę być”.

Multifenat bronił swojego zaangażowania w życie dzieci, zauważając, że mimo posiadania większej rodziny, brak tradycyjnej pracy od 9 do 5 sprawia, że jako osoba zarabiająca dużo i mająca elastyczny grafik, może być przy dzieciach.

„Wbrew powszechnemu przekonaniu, prawdopodobnie jestem zaangażowany w cały dzień moich dzieci, częściej niż przeciętny dorosły” – powiedział. „Jeśli nie jestem fizycznie w tym samym mieście co moje dzieci, rozmawiam z nimi przed wyjściem do szkoły przez FaceTime i inne rzeczy”.

Czytaj również:  Nagrody Stowarzyszenia Kompozytorów i Autorów Tekstów: Billie Eilish, Olivia Rodrigo, Ludwig Göransson wśród zwycięzców

„A potem, gdy [in the same city, I’m] odwożę dzieci do szkoły, upewniam się, że je odbieram” – kontynuuje. „Wszystkie te rzeczy, upewnianie się, że [I’m there for] wszystkie zajęcia pozalekcyjne. Jestem zaangażowany we wszystko, od trenera po cotygodniowe lekcje gry na gitarze z moją córką”.

Latest Posts

Nie przegap