26 czerwca 2022 | 17:28

Można powiedzieć, że był czymś w rodzaju luźnej armaty.

Nick Cannon wziął na siebie odpowiedzialność za swoją nieregularną historię randek w nowym wywiadzie z Shelley Wade z NYC’s 94.7 The Block.

„Tak wiele razy poniosłem sromotną porażkę w kwestii monogamii i związków”, powiedział gospodarz „Zamaskowanego piosenkarza”, 41 lat, z nieśmiałym uśmiechem.

Uwaga ta pojawiła się pod koniec jego odpowiedzi na pytanie Wade’a, czy osobowość telewizyjna kiedykolwiek rozważy ponowne małżeństwo.

„Ale Bóg jeszcze ze mną nie skończył”, dodał natychmiast Cannon, uderzając w nutę nadziei, zanim powiedział: „Rozgryziemy to”.

Wade naciskał na Cannona, aby rozwinął, co będzie „czynnikiem decydującym” w powrocie do ołtarza, ćwierkając, „ponieważ nie masz problemu z pozyskaniem kobiet, na pewno”

Rzeczywiście, istnieje imponująca gama nazwisk, które pojawiają się w historycznych romantycznych powiązaniach Cannona – od jego związku z Christiną Milian we wczesnych i środkowych latach, do krótkiego romansu z nikim innym jak Kim Kardashian w 2006 roku, do burzliwego romansu z Mariah Carey w 2008 roku, który szybko przerodził się w zaślubiny w tym samym roku.

Jego małżeństwo z piosenkarką „Fantasy”, 52, jest jego jedynym do tej pory. W 2011 roku była para powitała na świecie bliźniaki Monroe i Moroccan.

Mariah Carey and Nick Cannon
Pomimo niezliczonych romantycznych uwikłań, jedynym małżeństwem Cannona do tej pory była Mariah Carey.
Getty Images for AFI

Od czasu sfinalizowania rozwodu z Carey w 2016 roku, Cannon najwyraźniej zajął się szybkim przechodzeniem na randki z różnymi kobietami – i był ojcem wielu dodatkowych dzieci.

Komik dzieli dzieci z modelką Brittany Bell (syn Golden, 5, i córka Powerful Queen, 1), i DJ Abby De La Rosa, 31 (9-miesięczne bliźniaki Zion Mixolydian i Zillion Heir). Jest również ojcem syna z piosenkarką Alyssą Scott, 28, choć dziecko tragicznie zmarło na raka mózgu w wieku zaledwie 5 miesięcy.

Czytaj również:  Kylie Jenner odmawia rozmowy o Timothée Chalamecie w nowym wywiadzie pośród spekulacji o rozstaniu
Nick Cannon and Abby De La Rosa holding their twins, Zion and Zillion.
Cannon i De La Rosa powitali bliźniaki Zion i Zillion w czerwcu 2021 roku.
abbydelarosa/Instagram

Dodatkowo, Cannon spodziewa się również z modelką Bre Tiesi, 31, i plotkuje się, że będzie ojcem kolejnego dziecka z De La Rosą, która niedawno ogłosiła, że znów jest w ciąży.

Odpowiadając na kolejne zapytanie Wade’a, Cannon zażartował: „Prawdopodobnie miałem kilka kryzysów wieku średniego”

Bre Tiesi
Modelka Bre Tiesi jest obecnie w ciąży z ósmym dzieckiem Cannona.
Getty Images dla Abyss By Abby

Ale, przechodząc na bardziej szczery ton, kontynuował: „Lubię człowieka, na którego wyrastam. I czuję się jak [I’d marry] ktoś, kto mnie zrozumie i może stanąć przy mnie … gdzie oni są słabi, ty jesteś silny.

„I jeśli kiedykolwiek znajdę kogoś, kto wie, jak mnie utrzymać przez całe moje szaleństwo, przez cały mój chaos i toksyczność, to prawdopodobnie jest to ktoś, z kim mógłbym się bujać przez całe życie”, zakończył.