środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Nigdy więcej nie zadawaj tego pytania gwiazdorowi „Barry’ego” Billowi Haderowi

Bill Hader przyznaje, że nie jest fanem prasowych junketów.

Niedawny odcinek „Barry’ego” – mrocznej komedii HBO, którą Hader współtworzył – doskonale wykrzywia bezlitosną foniczność i bezsensowność junketów oraz zadawanych pytań.

„Wiesz co jest miłe, kiedy dostajesz nowe pytania”, powiedział wychowanek „Saturday Night Live” w ostatnim wywiadzie dla The Post. „To jest miły wywiad, ponieważ jest, jak nowsze pytania. To te, w których pytają cię, 'Jak wpadłeś na pomysł programu?’, kiedy robisz sezon 3, a ty jesteś jak, 'Google to pytanie i moje imię.’ Odpowiadałem na to chyba z 50 tysięcy razy.”

Aktor, 43, ujawnił, że inspiracja dla „Barry” press junket w ramach serialu pochodziła z jego własnych doświadczeń.

„To wzięło się z tego, że zrobiłem film 'Skeleton Twins’ i ktoś zapytał mnie coś o samobójstwie, ponieważ ten film zajmuje się samobójstwem, a ja udzielałem przemyślanej odpowiedzi na temat samobójstwa”, wyjaśnił. „I wtedy on wtrącił: 'Muszę iść. Ostatnie pytanie: Co sądzisz o Benie Afflecku jako 'Batmanie’? Więc to poniekąd stąd to wszystko się wzięło.”

Bill Hader and Henry Winkler in
Henry Winkler gra trenera aktorskiego Hadera w „Barrym.”
Merrick Morton/ HBO

W „Barrym”, który jest obecnie w trzecim sezonie i został oficjalnie odnowiony na czwarty, Hader gra Barry’ego Berkmana, zmęczonego zabójcę, który znajduje nowe poczucie celu po dołączeniu do klasy dramatycznej w Los Angeles. Henry Winkler, lat 76, zdobył swoją pierwszą nagrodę Emmy za przezabawny portret narcystycznego nauczyciela dramatu.

Gwiazda „Trainwreck” Hader powiedział, że musi stłumić wszelkie myśli, że działa przeciwko The Fonz, ponieważ w przeciwnym razie „nie dostałbym niczego zrobionego”, powiedział.

„To samo ze Stephenem Rootem. Jestem jego fanem” – dodał Hader o 70-letnim aktorze, który gra opiekuna Barry’ego, Monroe’a Fuchesa.

Michael Che and Bill Hader as Stefon on
Stefon był jedną z pamiętnych postaci Hadera w „SNL” Widać go tutaj z prowadzącym „Weekend Update” Michaelem Che.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

„Więc po prostu skupiam się na tym, czym jest scena i robimy to”, kontynuował Hader. „Czasami zapominam o tym, dopóki ekipa nie zrobi czegoś, a on wejdzie w Fonzie i zacznie robić Fonzie – i wtedy wszyscy tracą rozum. 'Och, prawda, jesteś ikoną.'”

Czytaj również:  Stevie Nicks i Lindsey Buckingham łączą się ponownie po śmierci Christine McVie

Hader podzielił się, że nie ma problemu z graniem tak depresyjnej postaci.

Amy Schumer and Bill Hader in
Hader grał miłosne zainteresowanie Amy Schumer w „Trainwreck.”
©Universal/courtesy Everett / E

„Nigdy nie myślę o tym w ten sposób”, wyjaśnił. „Wszyscy zawsze mnie pytają, 'Och to musi być takie trudne przynieść tę postać w domu z tobą?’ Nie myślę o tym w ten sposób.

„Może dlatego aktorzy są tak niemożliwi jako ludzie jest to, że to wszystko jest jak tuż przy powierzchni,” kontynuował. „Więc pracujesz, piszesz i robisz rzeczy i to jest, jak, 'OK, musisz zrobić tę scenę, w której flip out,’ możesz po prostu to zrobić i iść, 'Jak to było?’ … 'Och, muszę zrobić to tutaj dla światła? Wybaczcie, chłopaki, zróbmy to jeszcze raz Potem robisz to jeszcze raz.”

Latest Posts

Nie przegap