niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Od rozświetlonego Kopciuszka po świętą Joannę d’Arc: zobacz wszystkie stylizacje Zendayi z gali Met na przestrzeni lat

„Mam nadzieję, że dzięki Met, ponieważ nie było mnie przez tyle lat, może tym razem nie będę tak zestresowana” – powiedziała niedawno Zendaya USA Today przed jej długo oczekiwanym powrotem na Met Gala w poniedziałek.

Gwiazda mody, którą obecnie można oglądać na ekranie w Challengers Luki Guadagnino , ma oficjalne obowiązki podczas największej nocy mody jako współprzewodnicząca wraz z Jennifer Lopez, Bad Bunny i Chrisem Hemsworthem. Nie przechadzała się po dywanie poza Metropolitan Museum of Art od maja 2019 roku, kiedy to przybyła ze swoim wieloletnim stylistą Lawem Roachem, aby uczcić Camp: Notes on Fashion, zakładając podświetlaną suknię Kopciuszka z bufiastymi rękawami od Tommy’ego Hilfigera.

Jej fani mogą być jednak zestresowani, oczekując, co Zendaya założy, powracając na listę A, zwłaszcza po piętach ostatnich komentarzy Roacha do The New York Times. „Nie widziałem sukienki Zendayi” – powiedział Roach gazecie. „Byliśmy na dwóch trasach prasowych – Dune 2 i Challengers – i robiliśmy dwie okładki Vogue . Sukienka nie jest nawet uszyta. Będą pasować dopiero w sobotę” Przed tą pierwszą przymiarką, spójrzmy wstecz na to, co Zendaya nosiła podczas poprzednich występów na Met Gala.

Obóz: Notatki o modzie

Na imprezę w 2019 roku była gwiazda Disneya poszła w pełni bajkowy obóz, zakładając podświetlaną suknię Kopciuszka wykonaną na zamówienie przez Tommy’ego Hilfigera. Akcesoria pomogły nadać stylizacji wygląd, w tym sprzęgło z dyniowego powozu i Roach jako wróżka chrzestna wraz z różdżką, którą machał, aby aktywować technologię świetlną.

Law Roach, po lewej, i Zendaya w 2019 roku. Dimitrios Kambouris/Getty Images

Niebiańskie ciała: Moda i katolicka wyobraźnia

Roach powiedział, że pomysł stylizacji Zendayi na świętą Joannę d’Arc przyszedł do niego we śnie, po czym natychmiast zadzwonił do ludzi z Versace, aby zapytać, czy mogą to urzeczywistnić. Spoiler: Zrobili to, w niestandardowej sukni zbroi w połączeniu z czerwonym bobem z tępą grzywką.

Zendaya w 2018 roku. Neilson Barnard/Getty Images

Rei Kawakubo/Comme des Garçons: Art of the In-Between

Zendaya założyła suknię balową Dolce & Gabbana z kolekcji couture projektanta 2015. Nadruk przedstawiał kwiatowy wzór i tropikalne papugi.

Zendaya w 2017 r.Neilson Barnard/Getty Images

Manus x Machina: Moda w erze technologii

Zendaya towarzyszyła projektantowi Michaelowi Korsowi na gali w 2016 roku, nosząc jego niestandardowy projekt, połyskującą, dopasowaną suknię kolumnową wykonaną ze złotej tkaniny. Aby dopełnić zestaw inspirowany latami 70-tymi, Zendaya założyła perukę w kształcie miski.

Projektant mody Michael Kors i Zendaya w 2016 roku.Larry Busacca/Getty Images

Chiny: Through the Looking Glass

Każda fashionistka od czegoś zaczyna. Zendaya wzięła udział w swojej pierwszej gali Met w wieku 18 lat, mając na sobie kreację Fausto Puglisi z czerwoną spódnicą, kaskadowym trenem i akcentami w postaci wzoru w słoneczne plamy na sukience i akcesoriach.

Zendaya w 2015 roku. Dimitrios Kambouris/Getty Images

Czytaj również:  Heather Gray, producent wykonawczy 'The Talk' w CBS, umiera w wieku 50 lat

Latest Posts

Nie przegap