20 maja 2022 | 21:10

Czy Olivia Wilde manifestuje seksowny wieczór randkowy z chłopakiem Harrym Stylesem obejmujący kalifornijską bułkę lub dwie?

Reżyser „Don’t Worry Darling”, 38, podzielił się fragmentem swojej zupełnie nowej piosenki, „Music for a Sushi Restaurant”, na swoim Instagram Story w piątek.

Ustawiła melodię do urywka z filmu z 2018 roku, „Cold War”, który pokazał tętniącą życiem jadłodajnię z zachwyconymi patronami popijającymi koktajle, palącymi papierosy i tańczącymi w burzy – oczywiście do dusznego utworu byłego serduszka One Direction.

W jazzowej piosence, która znajduje się na jego trzecim studyjnym albumie „Harry’s House”, Styles, 28, śpiewa o zielonookiej piękności, która jest tak gorąca, że „mógłby gotować na jajku”. Dalej mówi, że kocha ją „w każdy sposób”.

Na początku tego tygodnia, pochodzący z Wielkiej Brytanii, wysoko ocenił Wilde w jednym z pierwszych wywiadów, jakie kiedykolwiek udzielił o swojej reżyserce-dziewczynie.

„Miałem wspaniałe doświadczenie będąc reżyserowanym przez Olivię”, powiedział Howardowi Sternowi o swoim czasie na planie filmu „Don’t Worry Darling”, w którym oboje spotkali się po raz pierwszy w 2020 roku.

„Aktorstwo jest w pewnym sensie bardzo niewygodne w niektórych momentach”, mówił dalej Styles. „Myślę, że musisz dużo zaufać. Wymaga to wiele zaufania, jeśli chcesz dać z siebie wszystko, a myślę, że umiejętność zaufania swojemu reżyserowi jest darem, więc to było bardzo pomocne.”

Harry Styles visiting
„It’s ’cause I love you, babe / In every kind of way”, śpiewa w utworze.
Getty Images for SiriusXM

Podsumował: „To oznaczało naprawdę miłe doświadczenie podczas pracy nad tym filmem.”

Wilde również milczała na temat swojego romansu ze Stylesem, ale zażartowała podczas CinemaCon w zeszłym miesiącu, że jest on „wschodzącym aktorem” Wcześniej odniosła się również do ich 10-letniej różnicy wieku, mówiąc w grudniu 2021 roku, „Myślę, że to, co zdajesz sobie sprawę, to to, że kiedy jesteś naprawdę szczęśliwy, nie ma znaczenia, co obcy ludzie myślą o tobie. Wszystko, co się dla ciebie liczy, to to, co jest prawdziwe, i to, co kochasz, i kogo kochasz.”

Czytaj również:  Adele przekłada rezydenturę w Las Vegas po tym, jak lekarz zmusił ją do "odpoczynku": "Nie mam wyboru

Para wywołała plotki o randkach w styczniu 2021 roku po tym, jak Page Six opublikował ekskluzywne zdjęcia, na których uczestniczyli razem w weselu agenta Stylesa.

Obserwacja pojawiła się zaledwie dwa miesiące po tym, jak Wilde rozstała się z byłym narzeczonym Jasonem Sudeikisem, z którym dzieli syna Otisa, 8, i córkę Daisy, 5.