11 maja 2023 |15:36

Strona Szósta może otrzymać wynagrodzenie i/lub prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem naszych linków.

Pieniądze nie kupią ci klasy, ale mogą kupić ci dzień spa w Hamptons.

Zapytaj Luann de Lesseps, absolwentkę „RHONY”, która powiedziała Page Six Style, że chciałaby otrzymać zabieg spa na Dzień Matki – jeśli nie coś bardziej błyszczącego.

„Jeśli naprawdę chcą mnie zachwycić, dadzą mi mały wisiorek od Tiffany’ego… coś słodkiego”, dodaje o swoich dwóch dzieciach, Victorii, 28 i Noelu, 26.

Nie wszystkie jej prezenty są jednak tak drogie, ponieważ jest ona również fanką „fantastycznej” czekolady MarieBelle – która sprzedaje gotowe do wręczenia zestawy słodyczy, takie jak Chocolate Lunch Box (40$) – oraz kwiatów od Venus et Fleur, znanej z bukietów zaprojektowanych tak, aby przetrwały co najmniej rok.

A box of truffles
MarieBelle/Amazon

MarieBelle Truffle Dark Chocolate Box (44$)

„Uwielbiam te aranżacje … Dzień Matki jest jeden dzień, ale podoba mi się pomysł, że to trwa dłużej niż to,” mówi o celebrytów-kochany kwiat marki, która sprzedaje buzzy kwiatowe aranżacje jak Małe okrągłe Eternity Roses ($ 299) i bardziej przyjazny budżet Le Mini Round ($ 53).

Wydaje się, że jej relacje z kilkoma koleżankami z obsady „RHONY” są podobnie długotrwałe; zapytana o to, komu wyśle SMS-a w tym roku w Dniu Matki, odpowiada: „wszystkim moim OG 'Housewives’ – Sonii, Ramonie, Dorindzie, wiesz, wszystkim dziewczynom. Staramy się dotrzymywać sobie kroku.”

Oprócz wysłania życzeń do koleżanek z Bravoleb, gwiazda planuje świętować ten wyjątkowy dzień ze swoimi dziećmi w Hamptons, zanim wyruszy w podróż na południe Francji z okazji swoich nadchodzących urodzin.

Czytaj również:  Jennifer Lopez występuje po raz pierwszy od ślubu z Benem Affleckiem
Luann de Lesseps. Ramona Singer and Dorinda Medley
Luann de Lesseps będzie wysyłać SMS-y do „OG 'Housewives'” w Dniu Matki.
countessluann/Instagram
Luann de Lesseps with her two children, Victoria and Noel
Planuje świętować Dzień Matki z dwójką swoich dzieci, Victorią i Noelem.
countessluann/Instagram

„Victoria jest naprawdę bardziej w Hamptons, ale mój syn jest … niesamowitym malarzem, więc mieszka i pracuje na Brooklynie, ale pojawi się na Dzień Matki” dzieli się, dodając, że Noel dał jej kiedyś „bardzo słodki” ceramiczny wazon na święto, który wciąż zalicza do ulubionych prezentów.

Co do jej własnej kreatywnej strony? Gwiazda kabaretu zdradza, że obecnie pracuje nad nową muzyką – i rozmawia ze swoim producentem o „zrobieniu jej trochę bardziej hip-hopowej” – bierze również do serca przesłanie, które kryje się za słynnymi piosenkami takimi jak „Chic C’est La Vie” i „Viva La Diva” w ten Dzień Matki.

„Piękno, klasa i elegancja leżą w duszy”, mówi nam.

„Powinniśmy celebrować naszą wewnętrzną divę, i myślę, że to jest dobre na Dzień Matki. Matki robią wszystko… są prawdziwymi boginiami, prawda?