sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Priscilla Presley użyczy swojego głosu w serialu animowanym „Agent Elvis” na Netflixie

Priscilla Presley podpisała kontrakt na podkładanie głosu w animowanym serialu komediowym dla dorosłych Netflixa Agent Elvis.

Dołącza do Matthew McConaughey, który podkłada głos pod rolę Elvisa Presleya, jej zmarłego męża. Kaitlin Olson, Johnny Knoxville, Niecy Nash, Tom Kenny i Don Cheadle również użyczą swoich głosów do serialu animowanego stworzonego przez Priscillę Presley i Johna Eddiego.

Zamówiony do serii w sierpniu 2019 roku, Agent Elvis podąża za Presleyem, jak handluje w swoim kombinezonie skokowym na plecak odrzutowy, gdy zostaje potajemnie wcielony do tajnego rządowego programu szpiegowskiego, aby walczyć z ciemnymi siłami, które zagrażają krajowi, który kocha – wszystko podczas trzymania w dół swojej codziennej pracy jako Król Rock 'n’ Rolla.

Netflix zadebiutuje Agent Elvis 17 marca, a na liście gości serialu znajdą się Ed Helms, Jason Mantzoukas, Christina Hendricks, Kieran Culkin, Chris Elliot, Simon Pegg i Tara Strong.

Agent Elvis pochodzi z Sony Pictures Animation, Sony Pictures TV i Authentic Brands Group. Priscilla Presley i Eddie będą również pełnić funkcję producentów wykonawczych, a Archer weteran Mike Arnold napisze i będzie pełnił funkcję showrunnera i głównego scenarzysty.

Eddie pełni funkcję współscenarzysty i scenarzysty. McConaughey będzie producentem wykonawczym obok Kevina Noela, Chrisa Prynoskiego, Shannon Prynoski, Antonio Canobbio, Bena Kaliny, Jamie Saltera, Corey Saltera i Marca Rosena. Fletcher Moules jest współproducentem wykonawczym.

Serial jest pierwszym animowanym programem dla dorosłych, który pochodzi z Sony Pictures Animation, studia stojącego za Into the Spider-Verse. Jest produkowany przez Authentic Brands Group i Titmouse.

Czytaj również:  Dwóch pretendentów wkracza w chaos sezonu nagród: "Idziemy na wszystkie imprezy"

Latest Posts

Nie przegap