środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Rob Reiner reaguje na obecność na rosyjskiej liście zakazów

Rob Reiner reaguje na bycie „permanentnie zbanowanym” w Rosji wraz z 962 innymi godnymi uwagi Amerykanami.

Reżyser The Princess Bride wydał oświadczenie, w którym żartuje z tego, że znalazł się na liście.

„Bez komentarza, poza stwierdzeniem, że mam złamane serce i będę musiał żyć z tym rozczarowaniem”, powiedział reżyser w rozmowie z Deadline we wtorek.

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło zakazy podróży w sobotę w reakcji na sankcje nałożone na kraj w następstwie jego niszczącej inwazji na Ukrainę z 24 lutego.

Na liście znajdują się głównie osobistości polityczne, takie jak prezydent Joe Biden i wiceprezydent Kamala Harris oraz wielu obecnych i byłych członków Kongresu.

Zauważalnie nieobecny na liście jest były prezydent Donald Trump, który w przeszłości chwalił prezydenta Rosji Władimira Putina.

Dwie inne znaczące postaci z Hollywood na liście to producent i były prezes Walt Disney Studios Jeffrey Katzenberg oraz nagrodzony Oscarem aktor Morgan Freeman.

Freeman jest specjalnie cytowany za udział w filmie z 2017 roku o rosyjskiej ingerencji w wybory prezydenckie z 2016 roku, podczas gdy nie podano powodu włączenia Katzenberga.

Na liście znajduje się również kilku polityków, którzy nie żyją, takich jak były sen. John McCain i były sen. Harry Reid.

Czytaj również:  Gildia Dyrektorów Artystycznych ogłasza harmonogram przyznawania nagród na rok 2023

Latest Posts

Nie przegap