19 marca 2023 r. |17:15

Rodzina Bruce’a Willisa odczuwa „żal i smutek” w pierwsze urodziny aktora od momentu ujawnienia diagnozy o jego demencji czołowo-skroniowej.

Emma Heming Willis zamieściła w niedzielę emocjonalny Instagram Reel na cześć 68. urodzin swojego męża.

„The silver lining or the flip side is that I’m so lucky to feel your warmth and love that is directed to my husband and our family,” she captured the post in part.

„Widzę wasze wiadomości, wasze historie, którymi się dzielicie i wszystko co mogę powiedzieć to dziękuję. Wasze połączenie pomaga mi i mam nadzieję, że pomaga wam w mały sposób wiedzieć, że widzę was i głęboko rozumiem waszą podróż również💞.”

A photo of Emma Heming Willis on Bruce Willis’ birthday
Emma Heming Willis ujawniła, że odczuwa „żal” i „smutek” w dniu 68. urodzin męża Bruce’a Willisa w niedzielę.
Instagram
A photo of Emma Heming Willis on Bruce Willis’ birthday
Przyznała, że „zaczęła poranek od płaczu” wśród diagnozy demencji Bruce’a.
Instagram

W wideo, Emma, 44, wyjaśniła, że „zaczęła poranek od płaczu” – co fani mogli zobaczyć po jej „spuchniętych oczach” i „zasmarkanym” nosie.

„Po prostu myślę, że to ważne, że widzisz wszystkie strony tego. Zawsze dostaję tę wiadomość, albo ludzie zawsze mówią mi, 'Och, jesteś taka silna. Nie wiem jak ty to robisz.’ Nie mam wyboru”, przyznała, zauważając, że zakłada swoje „duże majtki”, aby być silną dla dwójki małych dzieci jej i Bruce’a, Mabel, 10, i Evelyn, 8.

„Mam chwile smutku, każdego dnia, żalu każdego dnia, i naprawdę czuję to dzisiaj w jego urodziny.”

A photo of Bruce Willis, Emma Heming Willis and their kids
Emma dzieli z gwiazdą „Die Hard” dwójkę małych dzieci.
emmahemingwillis/Instagram
A photo of Bruce Willis, Emma Heming Willis and their kids
„Po prostu uważam, że ważne jest, abyście zobaczyli wszystkie strony tego,” Emma powiedziała swoim zwolennikom w emocjonalnym klipie wideo.
emmahemingwillis/Instagram

Emma kontynuowała, aby zauważyć, że umieszczenie urodzinowego wideo w hołdzie dla Bruce’a – który dzieli również córki Rumer, 34, Scout, 31, i Tallulah Willis, 29, z byłą żoną Demi Moore – czuło się „jak nóż” w jej sercu.

„Ale tak samo jak robię to dla siebie, robię to dla ciebie, bo wiem, jak bardzo kochasz mojego męża”, dodała, mówiąc sobie: „Nie płacz, Emma.”

Czytaj również:  'Say Yes to the Dress' gwiazda Randy Fenoli zaręczona z chłopakiem Mete Kobalem

W swoim własnym poście Scout przyznała, że świętowanie urodzin taty w niedzielę było pełne emocji.

A photo of Bruce Willis and Demi Moore
Bruce dzieli jeszcze trójkę dzieci z byłą żoną Demi Moore.
Instagram/@demimoore

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„Happy birthday to one of my best friends, the Pisces king, the master of duality, both action hero icon and gentle girl dad. Co za przywilej mieć tego człowieka za ojca i nauczyć się tak wiele o życiu, radości, psotach i sztuce dzięki niemu” – napisała za pośrednictwem Instagrama.

„Dzisiaj niekoniecznie jest łatwy dzień, ponieważ jest to dzień pełen tak głębokiej miłości, a nasz smutek naprawdę pokazuje nam głębię naszego kochania kogoś. Więc staram się być dziś z jednym i drugim” – kontynuowała.

„Żałoba to cena, którą zawsze będę płacić, by wiedzieć, co to znaczy czuć taką miłość. Przesyłam moją miłość każdemu, kto kiedykolwiek czuł pojemność rozciągniętą przez ogrom miłości i człowieczeństwo żałoby. Kocham Was.”

A photo of Scout Willis and Bruce Willis
„Dzisiejszy dzień niekoniecznie jest łatwy” – napisała w niedzielę Scout Willis za pośrednictwem Instagrama.

Tallulah również wzięła na Instagram, aby pochwalić się swoim „numero uno Bruno” w dniu jego urodzin.

„Feeling awash with all the good energies and love headed this Willis way!” dodała. „Kocham go, a on kocha mnie – co za rozkosz!”

Jak wcześniej donosiła Page Six, rodzina Bruce’a ogłosiła, że u aktora zdiagnozowano demencję w lutym – prawie rok po tym, jak ujawniono jego walkę z afazją.

A photo of Bruce Willis
Rodzina Bruce’a ogłosiła, że u aktora zdiagnozowano demencję w lutym.
WireImage
A photo of Bruce Willis and his family
„Choć jest to bolesne, to ulga, że w końcu mamy jasną diagnozę” – czytamy w oświadczeniu ujawniającym smutną wiadomość.
demimoore/Instagram

„Choć jest to bolesne, to ulga, że w końcu mamy jasną diagnozę”, powiedziała rodzina w oświadczeniu udostępnionym na stronie Association for Frontotemporal Degeneration.

„FTD to okrutna choroba, o której wielu z nas nigdy nie słyszało, a która może dotknąć każdego. Dla osób poniżej 60 roku życia, FTD jest najczęstszą formą demencji, a ponieważ uzyskanie diagnozy może zająć lata, FTD jest prawdopodobnie znacznie bardziej powszechne niż wiemy.”

Czytaj również:  Ikoniczny fotograf Patrick McMullan wraca za obiektyw po walce z rakiem

Oświadczenie poszło dalej, mówiąc, że gwiazda „Die Hard” chciałaby przynieść „globalną uwagę i łączność” innym cierpiącym na „wyniszczającą chorobę”, gdyby „mógł” zareagować na sytuację.

„Obecnie nie ma żadnych metod leczenia tej choroby, co jest rzeczywistością, która, mamy nadzieję, może się zmienić w nadchodzących latach”, kontynuowano oświadczenie.

„W miarę postępu choroby Bruce’a, mamy nadzieję, że każda uwaga mediów może być skupiona na rzucaniu światła na tę chorobę, która wymaga znacznie większej świadomości i badań.”