niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Tom Ford wśród gości, którzy ubrani byli na czarno na imprezie filmowej Toma Wolfe’a na Florydzie – na której obowiązywał biały dress code

Tom Ford
Modowy renegat i projektant Tom Ford był widziany w czerni na imprezie w Palm Beach dla Toma Wolfe’a.FilmMagic

Podczas pokazu nowego filmu o Tomie Wolfe’u w Palm Beach, ludzie z Florydy w większości ubrali się na biało w hołdzie zmarłemu pisarzowi.

Ale nie wszyscy goście zrozumieli modową notatkę, ponieważ pięciu szykownych renegatów – Tom Ford, George Hamilton, Bruce Weber, Kelly Klein i Baby Jane Holzer – wyróżniało się na czarno. No proszę!

Wśród prelegentów znaleźli się autor Michael Shnayerson i Tony Marx, prezes Nowojorskiej Biblioteki Publicznej (gdzie znajdują się dokumenty Wolfe’a, dzięki miliarderce Kathy Rayner).

Tom Wolfe jest tematem nowego filmu Netflix. Leonardo Cendamo
Autor „Ogniska próżności” był znany ze swoich eleganckich białych garniturów. Corbis/VCG via Getty Images

Później Blaine Trump, Bret Baier, John Paulson, Wilbur Ross, Peter Soros, Bobbi Brown, Harry Benson i Judith Miller zajadali się (gra słów zamierzona) ciastem w Pizza al Fresco.

Jeden ze szpiegów powiedział: „Wieczór został zorganizowany przez Peggy Siegal, która robi to, co potrafi najlepiej, czyli skupia wokół siebie społeczników, filantropów, wielkich i prawie wielkich” Gość dodał: „Nie chodzi o to, co jest na stole; chodzi o to, co jest na krzesłach”

Szpieg powiedział: „Tom Wolfe chciałby być muchą na ścianie.”

Słynny autor „The Electric Kool-Aid Acid Test” zmarł w 2018 roku w wieku 88 lat.

Ford jest znany ze swoich eleganckich czarnych mundurów. Getty Images
Wśród gości znalazł się również George Hamilton. GC Images
Baby Jane Holzer również pojawiła się w Palm Beach. Getty Images

Swoją karierę rozpoczął jako dziennikarz New York Herald Tribune w 1962 roku, a następnie napisał między innymi „The Right Stuff”, „The Pump House Gang”, „Radical Chic & Mau-Mauing the Flak Catchers” i „The Painted Word”.

Zauważeni zostali również Emilia i Pepe Fanjul, Dan i Esty Brodsky, Charlotte Beers, Abby i Howard Milstein, Paul Wilmot i Dixon Boardman oraz burmistrz West Palm Keith James. Szpieg powiedział: „Tom Wolfe chciałby być muchą na ścianie”

Czytaj również:  Jen Shah "przygotowana na wyzwania" przed wyjściem do więzienia

Film jest dostępny w serwisie Netflix.

Latest Posts

Nie przegap