poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

„Southern Charm” znaki zodiaku napędzają niechlujne waśnie i sprawy miłosne

Jak mówią na południu, mind your biscuits and life will be gravy, ale na szczęście dla głodnych widzów, obsada „Southern Charm” nie robi takich rzeczy.

Sezon 8 ukochanego reality show przynosi nam kolejne spojrzenie na mieszkańców Charleston, SC, jak łączą się w pary i nienawidzą nawzajem pod błogosławionym okiem Bravo. Pieniądze mogą być stare na południu, ale dramat jest świeży y’all.

Leva Bonaparte, Craig Conover, Kathryn Dennis, Austen Kroll, Madison LeCroy i Shep Rose powracają w 8. sezonie i dołączą do nich Olivia Flowers, Marcie Hobbs i Chleb Ravenell, a także Venita Aspen, Taylor Ann Green i Naomie Olindo.

Z flotą nowych twarzy, dużą ilością kwiatowych nadruków, pokazem byłych i obietnicą fistaszków, sezon 8 jest przygotowany do bycia bangerem.

Aby lepiej zrozumieć niskie wybryki tych low country folks, przyjrzymy się znakom zodiaku i kompatybilności obecnych członków obsady i czarodziejów z przeszłości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

ARIES (21 marca – 19 kwietnia)

Patricia Altschul

Patricia Altschul sits in a white rocking chair in a white dress.
Regentka Baranów Patricia Altschul robi tron z bujanego fotela.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Wyhodowana na południu spitfire Patricia Altschul, ona z kwaśnym językiem i godną pozazdroszczenia częścią boczną urodziła się 14 kwietnia, co czyni ją ognistym słońcem Barana. Baran jest naturalną domeną divy z gwiazdami takimi jak Diana Ross, Mariah Carey, Celine Dion, Aretha Franklin i Elton John, które są spod znaku barana. Pani Pat dobrze wpisuje się w te szeregi. Tak majestatyczna jest kolekcja kaftanów tej kobiety, tak dziarski jest jej komentarz, że koleżanka Baran diva i matka potwora sama Lady Gaga została zmuszona do Tweeta, „Patricia on #SouthernCharm, like lookin’ in the damn mirror. Cheers queen.”

TAURUS (20 kwietnia – 20 maja)

Leva Bonaparte

NBCU Photo Bank via Getty Images

Królowa Byków Leva Bonaparte przyszła na świat 3 maja. Taurus jest smakoszem zodiaku, a jego ulubioną przyprawą jest „więcej” Jest to więc całkowicie odpowiednie, że Bonaparte prowadzi wiele uznanych restauracji. Jako stały znak ziemi, Taureanie są znani z tego, że trzymają się ziemi i mówią swoje zdanie, dwie błogosławione cechy Bonaparte, którego powiedzonko z siódmego sezonu brzmiało „zamknij się kurwa” Rozkazując innym, by byli lepsi i robili to lepiej, Leva jest bykiem wierzchołkowym. Jest również samozwańczą posiadaczką urazy, która unfollowowała wszystkich swoich kolegów z obsady, co jest bardzo Taureańską taktyką. „Jestem tym w grupie, który ma trudny czas na wybaczenie”, wyjaśniła Showbiz Cheat Sheet. „Powiem tak. Reszta wydaje się być trochę wilkołakiem. Ale ja poświęcam temu dużo czasu. Jeśli zostanę zraniona, to będzie musiało nastąpić prawdziwe, naprawdę prawdziwe spotkanie umysłów, aby przez to przejść.”

Olivia Flowers

Olivia Flowers in a blue dresss.
„Low key” Taurus Olivia Flowers trzyma się w ryzach i dotrzymuje towarzystwa swoim rodzicom-współlokatorom.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Taureanie są nastawieni na wygodę i oszczędność, więc Olivia Flowers, urodzona 27 kwietnia, mieszka w domu z rodzicami, którzy są prymitywni, ale gotowi na przyjęcie. Opisana jako „cicha” przez zalotnika Austena Krolla, Flowers zachowała spokój i królewskie usposobienie, gdy Kroll wrzucił ją w wir energii na urodzinowym przyjęciu Kathryn Dennis. Również przez wszystkie rachunki nasza dziewczyna lubi nachos i pracy, równoważenie pobłażliwości i wysiłku, że wszystkie byki szukać, aby znaleźć.

GEMINI (21 maja – 20 czerwca)

Austen Kroll

Austen Kroll in a plaid jacket and white shirt.
Gemini Austen Kroll znany jest ze swojego ostrego języka i szybkiego temperamentu.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Piwożerny Gemini Austen Kroll urodził się 16 czerwca. Gemini są znani z niespokojnych umysłów i luźnych języków, co jest powodem, dla którego Craig Canover zdystansował się od swojego niegdyś najlepszego przyjaciela. Temperamenty wybuchły, gdy Kroll, który nazywał siebie bratem Canovera, został pozostawiony w niewiedzy, gdy Canover spał z byłą Naomi Olindo. Gemini są mistrzami we władaniu słowami i informacjami, a Kroll nie jest tu wyjątkiem. Jest naturalnym sprzedawcą, który jest siłą napędową piwa Trop Hop i w uroczy sposób określił swoją byłą Madison LaCroy jako „pieprzoną Meduzę” Potraktowałbym to jako komplement, siostrzyczko. Dwulicowa natura tego zmiennego 321 powietrznego znaku była w pełni widoczna w jego dwóch timingach podczas jego kadencji w „Winter House” Może ziemski wpływ potwierdzonego Taurusa i plotkarskiej dziewczyny Olivii Flowers zachęci Krolla do zapuszczenia korzeni i rozjaśnienia, ale bez gwarancji, moi kolesie.

Czytaj również:  Barbara Walters wynajęła kiedyś Zielonego Bereta, by wytropił jej ciężko imprezującą, zbiegłą córkę

Whitney Sudler-Smith

Whitney Sudler-Smith poses in front of a gate.
Gemini Whitney Sudler-Smith jest dzieckiem bogactwa i noszącym białe trampki mężczyzną w mieście.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Model bedding, matka kochająca Whitney Sudler-Smith urodził się 2 czerwca co czyni go dynamicznym Gemini słońce. Gemini są rządzone przez Merkurego, planetę komunikacji i wymiany, a Sudler-Smith jest nie tylko członkiem obsady „Southern Charm”, ale także głównym twórcą serialu. Pierwotnie pomyślany jako serial o Thomasie Ravanelu, program rozrósł się pod okiem Sudler-Smith w urzekającą mieszankę śmieci i skarbów, którą dziś znamy i kochamy. Fałszywe miłości i przyjaźnie, to ślady, że Gemini jak Sudler-Smith będzie walczył w wierności i uczuciu do swoich kolegów z obsady.

CANCER (21 czerwca – 22 lipca)

John Pringle

John Pringle
Rakowy tata John Pringle w swoich odczuciach na WWL.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Relative newcomer i unrepentant hot dad John Pringle urodził się 6 lipca, co czyni go skomplikowane słońce Rak. Zaufajcie mi ludzie, ta broda i atmosfera imprezowicza kryje w sobie głęboki ból, spójrzcie na te oczy kolesia, on jest o jedną scenę z Pixara od utraty tego. Rak rządzi czwartym domem domu i przodków, a rodzice Raka czują się głęboko i kochają mocno. Nostalgiczni do granic możliwości, trzymają się tego, co mają i ludzi, z którymi dzielili przełomowe chwile. Wyraża się to w ścisłych relacjach Pringle’a z siostrą, byłą żoną i bratem z bractwa, Shepem Rose. Podczas gdy Pringle może sprawiać wrażenie zdystansowanego, a nawet wyzywającego, autentyczne odwołanie się do emocji Raka jest pewnym sposobem na ich zmiękczenie; widzimy tę trajektorię w ewoluującym związku Pringle’a z Austenem Krollem, podczas gdy para zaczęła od początku w złym stanie, kiedy Pringle dostrzegł, że Kroll jest ofiarą w swoim związku z Madison LeCroy, przeszedł do roli wspierającej. Teraz obaj mają wspólnego trenera i rutynowo ćwiczą razem. Bro bonds abound.

LEO (23 lipca – 22 sierpnia)

Kathryn Dennis

Kathryn Dennis in a sequin dress.
Apex Leo, Kathryn Dennis błyszczy w formalnych strojach i zawodzi w przepraszaniu.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Królowa Kathryn Dennis urodziła się 5 sierpnia, co czyni ją, w zaskoczeniu dla absolutnie nikogo, słońcem Leo. Leo to dumni i zadziorni ludzie, którzy wywierają wrażenie, na dobre i złe, na każdym kogo spotkają i absolutnie nie są przeciwni urządzaniu sobie tematycznego przyjęcia urodzinowego. W przypadku Dennisa tym tematem był „Wielki Katsby”, a jej pragnienia były konkretne: „Chcę blichtru”, powiedziała podczas jednego z odcinków „Souther Charm” „Chcę luksusu, chcę piór” I show down i dramatyczne wyjście, zawsze dramatyczne wyjście. Pazury i cekiny na bok, Leos naprawdę błyszczą, gdy przychodzą poprawnie w celu wsparcia niedorajdy lub oczernianej kobiety, pozycję Kathryn przyjęła, gdy broniła Madison LaCroy przed strzałami i strzałami Craiga Conovera, który twierdził, że ta ostatnia była „śmietnikiem” na zjeździe w sezonie 7. Leos dostaje cierń w ich łapach, gdy ich intencje lub uczciwość jest kwestionowana i często walczą, aby wziąć odpowiedzialność za swoje błędy, dynamikę, która rozegrała się, gdy Dennis był pod ostrzałem przez zarzuty wewnętrznej stronniczości i rasistowskich DM’S.

Czytaj również:  absolwentka 'Bachelor' Sarah Herron mówi, że zmarły syn był 'wart' każdego zastrzyku IVF w hołdzie

Naomie Olindo

Naomie Olindo in an off the shoulder dress.
Naomi Olindo to lwica powracająca na sawanny Charleston w 8. sezonie.
Rodolfo Martinez/Bravo

Urodzony 4 sierpnia i powracający do miasta ze złamanym sercem to Leo Naomi Olindo. Jeśli chodzi o ciało fizyczne, Leo rządzi sercem, a tubylcy często są rządzeni przez swoje. Widzimy tę tendencję u Olindo, która była skłonna oddać wiele z siebie w pogoni za spełnieniem oczekiwań swojego filigranowego pana Gemini, byłego ukochanego, Metula Shaha. Oprócz Shah, nasza dziewczyna zalicza do swoich byłych także kolegę z obsady Aquariusa, Craiga Conovera. W przyszłości, gdy będzie szła do przodu w życiu i miłości, Olinda dobrze by zrobiła, gdyby trzymała się z dala od znaków powietrznych i znalazła sobie znak ognia, który ją ogrzeje lub króla ziemi, który ją uziemi.

Chleb Ravenell

Chleb Ravenell in a suit on a porch.
Leo Chleb Ravenell został oskarżony o bycie „emocjonalnie niedostępnym.”
NBCU Photo Bank via Getty Images

Pochodzący z Charleston Chleb Ravenell urodził się 26 lipca, co czyni go całą masą Leo. Dobrze ubrany, dobrze wychowany i przyciągany do efektownych kobiet i dramatów jak ćma do przysłowiowego płomienia, Chleb jest podręcznikowym lwem. Była dziewczyna Kathryn Dennis chwaliła „dobre serce” Ravenella, a my jako widzowie pochwalamy jego gotowość do tworzenia dodatków dla swojej kobiety i jego podziw dla zdolności Kathryn do dowodzenia pokojem

Thomas Ravenel

Thomas Ravenel pictured sitting.
Leo Thomas Ravenel wnosi brawurę do Bravo.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal przez

Notorious dla jego złych nawyków i obrzydliwe zachowanie, pole garnitur prawa, kokainy wąchanie, pani berating Thomas Ravenel urodził się 11 sierpnia, co czyni go Leo słońce. Leo rządzi piątym domem zabawy, kreatywności i wewnętrznego dziecka. Leo w najlepszym wypadku są znani z tego, że zachowują entuzjazm jak dziecko, a w najgorszym zachowują się jak nadmiernie rozpieszczane i niedyscyplinowane maluchy. Nienasycony w apetytach i bezwzględny w zemście, zraniony lew jest bardzo podobny do dzikiego zwierzęcia, energia, którą widzimy wyrażoną w wielu wadach Ravenela i jego kampaniach rzucania błotem, aby wygrać opiekę nad dziećmi, które dzieli z byłą i kolegą Leo Kathryn Dennis. Podczas gdy Bravo zwolniło Ravenela z serii w 2018 roku z powodu zarzutów o napaść postawionych przeciwko niemu, nie wydaje się, że może pozostać cicho lub z dala od światła reflektorów.

LIBRA (23 września – 22 października)

Shep Rose

Shep Rose on WWHL.
Shep Rose, dumny dzieciak z funduszem powierniczym, żyje marzeniami, które mają wszystkie Libry.
Bravo/NBCU Photo Bank via Getty

Człowiek dziecko Shep Rose urodził się 27 września, co czyni go słońcem Libra. Zazwyczaj ten kardynalny znak jest dobrze ubrany, niezobowiązujący i niechętny do ciężkiej pracy. Stąd też wynika, że Rose, autor ciekawie zatytułowanego, zdecydowanie nietrafionego zbioru esejów „Average Expectations: Lessons in Lowering z dumą głosiłaby, że „wypoczynek jest tym, co mnie pasjonuje” Znak powietrzny, Libras często mówi lub post poza kolejnością, tonem i kieszenią, a Rose nie jest wyjątkiem, jest otwarcie krytyczny wobec przyjaciół i kolegów z obsady, a w 2019 roku Rose otrzymał backlash za zamieszczenie uwłaczającego materiału filmowego o bezdomnej kobiecie na swoim koncie na Twitterze. Mogła zbierać puszki, ale Rose był prawdziwym śmieciem.

Venita Aspen

Venita Aspen in a floral dress.
Pełna opanowania Venita Aspen to aspirująca Libra.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Najlepsze Libry mają wyrafinowany gust i wykwintny styl, a modelka/influencerka Venita Aspen, urodzona 16 października, jest symbolem obu tych cech. Naturalna dyplomatka, która wyraża swoje opinie bez zrażania do siebie publiczności i jest szybka w pogodzeniu się z losem, gdy jest to konieczne, Aspen wykazuje kinder, gentler, powiedzmy więcej charming cechy swojego znaku zodiaku. Jak wyjaśnia w odcinku poprzedzającym przyjęcie urodzinowe Kathryn Dennis w stylu Gatsby, „Nie idziemy tam, aby wywołać scenę, idziemy tam, aby wspierać, dobrze wyglądać i ubierać się” Bless.

Czytaj również:  gwiazda "Sopranos" Lorraine Bracco "uwielbia" korzyści płynące z siwienia włosów

Madison LeCroy

Madison LeCroy attends a magazine launch party.
Rządzone przez Wenus, Libry jak Madison LeCroy wolą to, co ładne.
Getty Images dla TBT Magazine Po

Pochodząca z Greenville w stanie Kalifornia Madison LeCroy urodziła się 6 października. Libra jest rządzona przez Wenus, planetę piękna i zgodnie z prawdą, LeCroy, właścicielka salonu i makijażystka prowadzi coś w rodzaju imperium estetycznego i zalicza wielką damę Patricię Altshul do swoich klientów i towarzyszy. Libry kochają miłość i są znane z tego, że szukają jej wysoko i nisko, co jest nawykiem świeżo zaręczonej LeCroy, której lista potencjalnych kandydatów obejmowała kiedyś A-Rod’a, Jay’a Cutler’a, gwiazdę Austin’a Kroll’a i według Craig’a Conover’a, litanię porzuconych zalotników.

Taylor Ann Green

Taylor Ann Green poses in a lilac gown.
Taylor Ann Green jest Librą jak jej mąż Shep Rose.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Jeśli chodzi o często czarujące i rzadko wierne królestwo Libry, to trzeba jednego, aby wziąć jednego na siebie. Urodzona 14 października Taylor Ann Green jest Librą, tak jak jej kochanek, szukający odkupienia Shep Rose. Libra jest znakiem partnerstwa i jako taka jest bardziej skłonna niż większość do ignorowania czerwonych flag, rażących wad i oczywistych łamańców dla dobra utrzymania pokoju i utrzymania go razem. Widzimy tę tendencję wyrażoną w słodkiej tolerancji Taylor Green, której pobłażliwe podejście do ostrych słów i złego zachowania Rose budzi niepokój jej kolegów z obsady, zwłaszcza wiecznie gadatliwego, konsekwentnie wtrącającego się Austena Krolla.

SCORPIO (23 października – 21 listopada)

Cameran Eubanks

7 reasons to watch Southern Charm
Cameran’s no holes barred expositions of life in Charleston were much loved and mightily missed.
Bravo

Urodzony listopad 21, odchodzący członek obsady Cameran Eubanks jest słońcem Skorpiona. Scorpios nie są zainteresowani w frywolności i może zapach fałszu, który uczynił Eubanks i jej ostry komentarz mile widzianym dodatkiem do serii. Podczas gdy problemy innych są łatwym pokarmem dla Skorpiona, są one intensywnie prywatne o ich własnym życiu i Eubanks nie jest wyjątkiem, jej mąż był głównie trzymany z dala od serii i kiedy rzeczywistość lub bliskość reality tv stała się zbyt ostra z blaskiem na ich związek w 2020 roku, Eubanks odszedł z programu.

SAGITTARIUS (22 listopada – 21 grudnia)

Marcie Hobbs

Marcie Hobbs pictured in a peach shift dress.
Marcie Hobbs jest mówiącym prawdę Strzelcem.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Urodzona 21 grudnia Marcie Hobbs jest spod znaku Strzelca. Zmienny znak ognia, Sagittarians są znane z ich bon vivant energii i unrepentant dostawy twardych prawd i sezon 8 ma jak dotąd pokazał, że Hobbs jest emerytowany imprezowicz i jedna osoba, której rada jest doceniana i akceptowane przez jej craven kuzyn Shep Rose. Ten następny kawałek jest rozciągnąć, ale musimy wypełnić akapit; Sagittarius jest rządzony przez Jowisza, planety ekspansji i obfitości Hobbs jest poważnie monied członkiem ultra ekskluzywnym Jupiter Island Club na Florydzie.

KWARIAN (20 stycznia – 18 lutego)

Craig Conover

Craig Conover in a blue suit at the 2022 MTV Movie Awards.
Craig Conover jest prawnikiem robiącym poduszki i apex Aquarius.
Getty Images dla MTV

Urodzony 9 lutego książę poduszek i długo aspirujący prawnik Craig Conover jest Wodnikiem. Znany z bycia emocjonalnie zdystansowanym, ten stały znak jest stanowczy w swojej dziwności, kultywuje ją, chroni i odmawia przyznania się do niej. Widzimy to wyrażone w szyciu poduszki Conovera side hustle odwrócił dochodowy komfort królestwa, Szycie w dół Południowej. I chociaż jego droga do zostania prawnikiem nie była pozbawiona objazdów, Conover udowodnił humanitarną energię swojego znaku słonecznego, kiedy otworzył własną firmę w 2021 roku z naciskiem na pracę pro bono.


Astrologia 101: Twój przewodnik po gwiazdach

  • The 12 zodiac signs
  • What are the astrology houses?
  • Oto, co reprezentuje każda planeta
  • Słońce, Księżyc i znaki wschodzące: Poznaj swoją Wielką Trójkę

Astrolog Reda Wigle bada i niepoważnie relacjonuje konfiguracje planet i ich wpływ na każdy znak zodiaku. Jej horoskopy łączą historię, poezję, popkulturę i osobiste doświadczenia. Jest również znakomitą pisarką, która stworzyła profile różnych artystów i wykonawców, jak również obszernie opisała swoje doświadczenia podczas podróży. Wśród wielu intrygujących tematów, którymi się zajęła, jest etykieta cmentarna, jej miłość do barów, kubańskie Airbnbs, „dziewczęcy przewodnik” po klubach ze striptizem i „najdziwniejsze” potrawy dostępne za granicą.

Latest Posts

Nie przegap