poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Susan Lucci, 77 lat, prezentuje się olśniewająco w pasiastej sukience bez ramiączek na gali charytatywnej

Susan Lucci at the 2024 ADAPT Leadership Awards
Susan Lucci wyglądała oszałamiająco w sięgającej kolan sukience bez ramiączek.WireImage

Susan Lucci wie, jak się ubrać, by zrobić wrażenie.

77-letnia absolwentka „All My Children” przyniosła swoją modową grę A do Cipriani w Nowym Jorku w środę, przybywając na rozdanie nagród ADAPT Leadership Awards 2024 w wyrazistej sukience w paski.

Sukienka bez ramiączek o długości do kolan miała grube czarno-białe paski, a Lucci wystylizowała ten kapryśny kawałek z garścią odważnych akcesoriów, w tym parą kolczyków Chanel i delikatnym zegarkiem z łańcuszkiem.

Sparowała kapryśny projekt z wyrazistą biżuterią. Getty Images dla ADAPT Community Network
Absolwentka „All My Children” nosiła upięte włosy i postawiła na naturalny makijaż. WireImage

Ikona opery mydlanej uzupełniła swój wygląd srebrnymi i czarnymi szpilkami, nosząc włosy w obszernym upięciu i pokazując naturalny makijaż i błyszczące różowe usta.

Przechodząc po czerwonym dywanie, brunetka położyła rękę na biodrze, pozując przed kamerami.

Lucci była honorową współprzewodniczącą wydarzenia. Getty Images dla ADAPT Community Network
Gala przyniosła korzyści organizacji non-profit, która świadczy usługi dla osób niepełnosprawnych. Getty Images dla ADAPT Community Network
Aktorka „Blue Bloods” Abigail Hawk i meteorolog „Good Day New York” Mike Woods pełnili również funkcję honorowych współprzewodniczących. Getty Images dla ADAPT Community Network

Wraz z innymi znanymi nazwiskami, takimi jak aktorka „Blue Bloods” Abigail Hawk i meteorolog „Good Day New York” Mike Woods, Lucci był honorowym współprzewodniczącym gali, która przyniosła korzyści organizacji non-profit świadczącej usługi dla osób niepełnosprawnych.

Na początku tego roku Lucci okazała wsparcie dla innej bliskiej jej organizacji, uczestnicząc w koncercie American Heart Association’s Go Red for Women Red Dress Collection Concert.

Z tej okazji ubrała się w jaskrawoczerwony kolor, pokazując swoją drobną sylwetkę w cekinowej sukni bez ramiączek, która miała również pióra na dole.

Wcześniej w tym roku Lucci wzięła udział w koncercie American Heart Association’s Go Red for Women Red Dress Collection. Getty Images for The American Heart Association’s Go Red for Women Red Dress Collection Concert
Na tę okazję założyła błyszczącą czerwoną sukienkę. RCF / SplashNews.com

W 2018 roku aktorka przeszła nagłą operację serca i opowiedziała o tym doświadczeniu w rozmowie z Page Six w 2023 roku.

„Czułam lekki ucisk w klatce piersiowej, ale ignorowałam to, tak jak my kobiety. „To minie, to minie” – powiedziała wtedy. „Ale za trzecim razem nie mogłam tego zignorować”

Czytaj również:  Nie wszyscy Trumpowie są podekscytowani dramatem aresztowania Donalda

Później dowiedziała się, że miała „90-procentową blokadę w głównej tętnicy i 75-procentową blokadę w sąsiedniej.”

Latest Posts

Nie przegap