niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Sean 'Diddy’ Combs widziany przed lotniskiem w Miami po nalocie na dom przez federalnych

Sean „Diddy” Combs został zauważony podczas spaceru w tę i z powrotem przed lotniskiem Miami-Opa Locka Executive Airport w poniedziałek po nalocie na jego domy przez federalnych.

Raper „I’ll Be Missing You”, który miał na sobie ciemnoniebieskie spodnie dresowe i zbyt dużą białą koszulkę na nagraniu uzyskanym przez TMZ, był widziany z jedną ręką w kieszeni, a drugą trzymającą coś, co wyglądało na telefon komórkowy, gdy znajdował się przed urzędem celnym.

Wideo zostało nakręcone około godziny 18:00 – zaledwie kilka godzin po tym, jak Homeland Security wkroczyło do jego posiadłości w Los Angeles i Miami.

Sean „Diddy” Combs był widziany przed lotniskiem Miami-Opa Locka Executive Airport w poniedziałek po nalocie na jego domy. TMZ
Raper „I’ll Be Missing You” był widziany na nagraniu wideo uzyskanym przez TMZ chodzącego tam i z powrotem. TMZ

Podczas gdy 54-letni Combs nie był widziany w kajdankach, naoczni świadkowie powiedzieli TMZ, że on i kilka innych osób zostało zatrzymanych przez federalnych na lotnisku.

Twórca hitu „Bad Boy For Life” był rzekomo na pokładzie prywatnego odrzutowca, kiedy Homeland Security przybył na lotnisko i zatrzymał go, zgodnie z wylotem.

Co ciekawe, inny prywatny odrzutowiec rapera – czarny Gulfstream 5 (znany jako LoveAir LLC) – przyleciał na Antiguę z Los Angeles wcześniej tego samego dnia.

TMZ namierzyło go, ale nie jest jasne, kto był na pokładzie.

Wideo zostało nagrane kilka godzin po tym, jak Homeland Security przeprowadziło nalot na jego posiadłości w Los Angeles i Miami. MEGA
Naoczni świadkowie powiedzieli TMZ, że Diddy został zatrzymany przez funkcjonariuszy na lotnisku. Connellan / MEGA

Przedstawiciele rapera nie odpowiedzieli od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Nowe wideo pojawiło się po tym, jak domy rapera „Last Night” zostały oblężone przez federalne organy ścigania w związku z trwającym dochodzeniem w sprawie handlu ludźmi.

Według materiału wideo uzyskanego przez Fox 11, Homeland Security przybyło do jego posiadłości z bronią. Później widziano, jak wyprowadzają z domów kilku mężczyzn w kajdankach.

Zwycięzca Grammy był podobno w swoim prywatnym odrzutowcu, gdy przybyli funkcjonariusze Homeland Security. Getty Images
Dom Combsa został przeszukany w związku z trwającym śledztwem w sprawie handlu ludźmi. TMZ

Synowie Combsa – Justin i King – wydawali się być dwiema osobami przesłuchiwanymi przez władze. Combs nie został jednak zauważony w żadnym z lokali w czasie nalotów.

Czytaj również:  Mauricio Umansky daje Kyle Richards urodzinowy okrzyk po rozstaniu z Morganem Wade'em na wakacjach

Naloty nastąpiły po tym, jak przeciwko raperowi wniesiono kilka pozwów, w tym liczne zarzuty napaści seksualnej i handlu ludźmi.

Ostatnio były producent i kamerzysta Combsa – Rodney „Lil Rod” Jones – twierdził, że potentat muzyczny wielokrotnie molestował go seksualnie w ciągu 10 miesięcy, kiedy pracował nad albumem rapera.

Jego synowie Justin i King wydawali się być w kajdankach podczas rozmowy z funkcjonariuszami. Fox11 News
Naloty nastąpiły po tym, jak przeciwko raperowi wniesiono kilka pozwów, w tym wiele zarzutów o napaść seksualną i handel ludźmi. Robert O’Neil / SplashNews.com
Raper jest obecnie w trakcie kilku procesów sądowych dotyczących napaści na tle seksualnym. MEGA
Jego była dziewczyna Cassie oskarżyła go o napaść w zeszłym roku. Getty Images

Kilka innych kobiet – w tym była dziewczyna rapera „I Need a Girl” Cassie – również oskarżyło Combsa o napaść.

Combs stanowczo zaprzeczył wszystkim oskarżeniom.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap