niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Kelly Clarkson „nie żałuje” „trudnego” rozwodu z Brandonem Blackstockiem: raport

Kelly Clarkson „nie żałuje” zakończenia małżeństwa z Brandonem Blackstockiem, według raportu.

Byli małżonkowie toczą zaciekłą batalię prawną od czasu ich rozstania prawie cztery lata temu.

„Radzi sobie naprawdę dobrze”, powiedziało People źródło bliskie piosenkarce. „Jest szczęśliwa, że wyjechała z Los Angeles do Nowego Jorku. Ma główną opiekę nad dziećmi i jest świetną mamą.”

Według doniesień, Kelly Clarkson „nie żałuje” zakończenia małżeństwa z Brandonem Blackstockiem. WireImage

Informator dodał, że „chociaż uwielbia pracować, dzieci są jej światem” i „jest bardzo praktyczna i zabawna.”

„Rozwód był trudny, ale szybko doszła do siebie i niczego nie żałuje”, dodali.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Clarkson w celu uzyskania komentarza.

41-letnia prowadząca „Kelly Clarkson Show” złożyła pozew o rozwód z Blackstockiem w czerwcu 2020 roku po siedmiu latach małżeństwa.

Para – która ma wspólną córkę River Rose, lat 9, i syna Remingtona Alexandra, lat 7 – ostatecznie zakończyła rozstanie w marcu 2022 roku po dwóch latach batalii sądowych.

41-letnia prowadząca „Kelly Clarkson Show” złożyła pozew o rozwód z Blackstockiem w czerwcu 2020 roku po siedmiu latach małżeństwa. Getty Images

Po sfinalizowaniu rozwodu w 2022 roku, Clarkson została zobowiązana do przekazania Blackstock jednorazowej płatności w wysokości 1,3 miliona dolarów, plus 150 000 dolarów miesięcznie na wsparcie dla małżonka i 45 601 dolarów miesięcznie na alimenty na dzieci.

Na początku tego miesiąca Clarkson ponownie pozwał Blackstocka zaledwie kilka miesięcy po wygraniu przeciwko niemu orzeczenia o wartości 2,6 miliona dolarów zeszłej jesieni.

Oskarżyła swojego byłego i jego ojca Narvela Balckstocka o naruszenie kalifornijskiego prawa pracy – w szczególności ustawy o agencjach talentów – działając jako „nielicencjonowana agencja talentów”, która rezerwowała umowy biznesowe w jej imieniu od 2007 roku.

Para ma 9-letnią córkę River Rose i 7-letniego syna Remingtona Alexandra. kellyclarkson/Instagram

W czerwcu ubiegłego roku Clarkson powiedziała Zane Lowe z Apple Music, że „nie poradziła sobie [z rozwodem] dobrze.”

„Nie wiem, jak ludzie przechodzą przez coś takiego, bo nie powiem, że zrobiłam to z wdziękiem. Za zamkniętymi drzwiami, sama, tak nie było”, powiedziała, przyznając, że próbowała przybrać szczęśliwą minę.

Czytaj również:  gwiazdy 'Bachelor' Rachel Recchia i Clayton Echard rozpalają plotki o randkach

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Piosenkarka powiedziała, że często „płakała tak mocno”, że „nie mogła nawet mówić”, gdy zdała sobie sprawę, że jej niefortunne małżeństwo umiera.

Wcześniej w tym samym miesiącu alumna „American Idol” przyznała, że pozostała w swoim małżeństwie znacznie dłużej niż powinna, ponieważ nie chciała czuć się jak porażka.

Byli małżonkowie toczą zaciekłą batalię prawną od czasu ich rozstania prawie cztery lata temu. Getty Images for NARAS

„Kiedy w to wchodzisz… myślę: „Mogę to zrobić”” – powiedziała Clarkson prowadzącej Glennon Doyle w podcaście „We Can Do Hard Things”. „Mogę znieść tak wiele. Mogę kontrolować swoje działania. Mogę kontrolować swoje reakcje.”

„Mogę to zrobić i mogę dotrzeć do tej osoby i mogę się z nią skontaktować. I to staje się odrobiną twojego ego, które staje na drodze.”

Latest Posts

Nie przegap