niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Britney Spears twierdzi, że ratownicy medyczni przybyli do hotelu „nielegalnie”, mówi, że bójka z chłopakiem jest „fałszywa

Britney Spears twierdzi, że ratownicy medyczni „nielegalnie” przybyli do jej pokoju hotelowego w Los Angeles, ponieważ zaprzeczyła, że została ranna podczas bójki ze swoim chłopakiem.

Księżniczka Popu przerwała milczenie w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie w czwartek po tym, jak Page Six potwierdziło, że ratownicy medyczni zostali wezwani do Chateau Marmont około 1 w nocy czasu lokalnego, po zgłoszeniu rannej kobiety.

„Tylko po to, aby ludzie wiedzieli … wiadomości są fałszywe !!!” napisała. „Zeszłej nocy również skręciłam kostkę, a ratownicy medyczni nielegalnie pojawili się pod moimi drzwiami. Nigdy nie weszli do mojego pokoju, ale czułam się całkowicie nękana.”

Britney Spears przerwała milczenie na temat sanitariuszy przybyłych do jej pokoju hotelowego w Los Angeles wczesnym rankiem w czwartek. BritneySpears/Instagram
Piosenkarka „Toxic” zabrała głos na Instagramie, aby odnieść się do incydentu, który miał miejsce w Chateau Marmont, w tym doniesień o wezwaniu ratowników medycznych po bójce z jej chłopakiem. BACKGRID
„Tylko po to, aby ludzie wiedzieli … wiadomości są fałszywe !!!” napisała. BACKGRID

Zdjęcia 42-letniej Spears na zewnątrz luksusowego hotelu pokazały ją mocno trzymającą poduszkę i telefon komórkowy podczas spaceru ze swoim ukochanym, Paulem Richardem Solizem, który miał na sobie niebieską flanelę.

Źródła bliskie gwieździe popu powiedziały Page Six, że ratownicy medyczni przybyli na miejsce zdarzenia po kłótni z jej chłopakiem.

Departament Policji Los Angeles potwierdził nam, że ratownicy medyczni zostali wezwani około godziny 12:42 czasu PT po tym, jak „otrzymali telefon 911 zgłaszający dorosłą kobietę, która została ranna”

„Ja również skręciłam kostkę zeszłej nocy i ratownicy medyczni pojawili się pod moimi drzwiami nielegalnie. Nigdy nie weszli do mojego pokoju, ale czułam się całkowicie nękana” – kontynuowała Spears. BACKGRID
Zdjęcia z incydentu pokazały gwiazdę pop i jej ukochanego, Paula Richarda Soliza, spacerujących poza hotelem wraz z ratownikami medycznymi. Coleman-Rayner

„Dzwoniący nie miał zbyt wielu informacji dotyczących charakteru obrażeń. Wysłaliśmy jedną karetkę na miejsce”, wyjaśnił przedstawiciel LAPD.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Spears nie została jednak przetransportowana do szpitala.

Inny informator powiedział nam, że zdobywczyni nagrody Grammy została odwieziona do swojego domu w Thousand Oaks w Kalifornii przez ochronę i „jest bezpieczna.”

Próbowała ukryć się za poduszką. BritneySpears/Instagram
Źródła poinformowały Page Six, że po bójce z Solizem do jej hotelu wezwano służby ratunkowe. Todd DC / MEGA

W sierpniu Page Six poinformowała, że Spears rozwijała związek z Solizem krótko po tym, jak rozstała się ze swoim byłym mężem Samem Asgharim.

Czytaj również:  Bill i Melinda Gates po raz pierwszy pozują z nowo narodzoną wnuczką

Od tego czasu byli ze sobą sporadycznie, a ostatnio zostali sfotografowani podczas jazdy po San Fernando Valley w zeszłym tygodniu po tym, jak Spears rozstrzygnęła sprawę o opiekę konserwatorską ze swoim ojcem, Jamie Spears.

Jednakże, po bombowej kłótni Britney z Solizem, Page Six dowiedziało się, że jej bliscy przyjaciele są „zaniepokojeni” jej samopoczuciem.

Policja w Los Angeles potwierdziła, że przybyła do hotelu po otrzymaniu zgłoszenia o rannej kobiecie. BritneySpears/Instagram
Spears nie została przetransportowana do szpitala. Instagram

Soliz, który był byłą gosposią piosenkarza „Gimme More” z kryminalną przeszłością, „od początku był złą wiadomością”, powiedział nam w czwartek jeden z przyjaciół.

Inny opisał go jako „niezwykle niebezpiecznego.”

„[Soliz] ma na nią zły wpływ w momencie, gdy ona idzie naprzód ze swoim życiem, wykorzystując swoją wolność i odchodząc od Sama”, powiedziało Page Six inne źródło.

Latest Posts

Nie przegap