niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

była 50 Centa, Daphne Joy, odpiera zarzut, że była pracownicą seksualną Seana „Diddy’ego” Combsa: „Zabójstwo charakteru

Modelka Daphne Joy stanowczo zaprzecza zarzutom zawartym w pozwie Seana „Diddy’ego” Combsa, jakoby była niegdyś pracownicą seksualną potentata rapowego.

„Jestem głęboko zraniona kłamstwami zawartymi w pozwie Rodneya Jonesa”, influencerka, która dzieli dziecko z 50 Centem, rozpoczęła w czwartek na Instagramie.

„Twierdzenie, że jestem pracownikiem seksualnym, jest w 100% fałszywe i stanowi zabójstwo charakteru.”

Daphne Joy odpowiedziała na zarzuty, że była pracownicą seksualną Seana „Diddy’ego” Combsa. Daphne Joy / Instagram
Joy nazwała zarzuty „zabójstwem charakteru” Instagram/daphnejoy
Udostępniła również film, na którym płacze.

Joy, lat 37, stwierdziła, że rozważa podjęcie kroków prawnych w związku z roszczeniami.

Powiedziała: „Zatrudniam adwokata, aby zbadać wszystkie środki prawne zarówno przeciwko Rodneyowi, jak i jego prawnikowi.”

Joy zamieściła również swoje wideo w osobnej historii na Instagramie, w której wydawała się płakać i kręcić głową „nie”

„Nie życzyłabym tego żadnej kobiecie”, napisała nad emocjonalnym klipem. „Bóg mnie słyszy i tylko to się liczy.”

Joy została wymieniona w pozwie, który Rodney Jones złożył przeciwko Combsowi. WireImage
Według pozwu jest jedną z trzech kobiet, które Combs rzekomo zatrudnił do świadczenia usług seksualnych. Daphne Joy/Instagram

Rodney „Lil Rod” Jones twierdził w swoim pozwie o wartości 30 milionów dolarów przeciwko Combsowi – którego federalni obecnie badają pod kątem handlu ludźmi – że wykonawca Bad Boy zatrudnił Joy i dwie inne kobiety do pracy seksualnej.

Twierdził on w pozwie, że 54-letni Combs „chwalił się” płaceniem „miesięcznego stypendium” kobietom, które rzekomo obejmowały również modelkę Jade Ramey z Instagrama.

Jones oskarżył również rapera „Bad Boy for Life” o napaść seksualną na niego podczas współpracy nad najnowszym albumem tego ostatniego od września 2022 do listopada 2023 roku.

Combs został pozwany za napaść na tle seksualnym. Getty Images
Jest również przedmiotem śledztwa w sprawie rzekomego handlu ludźmi. MEGA

Adwokat Combsa Shawn Holley wcześniej zaprzeczył roszczeniom Page Six, mówiąc: „Lil Rod jest niczym więcej niż kłamcą”, który złożył pozew o 30 milionów dolarów „bezwstydnie szukając niezasłużonej wypłaty”

„Jego lekkomyślne rzucanie nazwiskami o wydarzeniach, które są czystą fikcją i po prostu nie miały miejsca, jest niczym więcej niż przejrzystą próbą zdobycia nagłówków”

W międzyczasie opinia publiczna i celebryci, w tym 50 Cent, mieli dzień w terenie naśmiewając się z Diddy’ego w Internecie.

Czytaj również:  Dorinda Medley nazywa Jill Zarin 'salcesonem' za komentarz na temat jej picia
50 Cent jest jedną z wielu osób, które trollują Combsa w sieci. Denise Truscello
Obaj raperzy pokłócili się lata temu. FilmMagic

48-letni raper „In da Club” kontynuował nawet swój trolling, gdy ujawniono, że Joy mogła być zaangażowana w rzekome występki rapera „It’s All About the Benjamins”.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Nie wiedziałem, że jesteś pracownicą seksualną, ty mała pracownico seksualna. LOL”, 50 Cent podpisał zdjęcie siebie palącego cygaro na Instagramie w środę. „Yo this s-t is a movie.”

Joy była kiedyś w związku z 50 Centem. Instagram / 50 Cent
Byli małżonkowie mają wspólnego syna o imieniu Sire, nad którym 50 Cent podobno stara się uzyskać pełną opiekę. Instagram

Wygląda jednak na to, że za zamkniętymi drzwiami mógł traktować sprawy poważniej.

W czwartek poinformowano, że 50 Cent rozważa przejęcie wyłącznej opieki nad swoim 11-letnim synem, Sirem, którego dzieli z Joy, z powodu rzekomego seksu modelki.

Producent „Power” i potentat muzyczny tylko przez krótki czas spotykał się z influencerką – która może pochwalić się 1,7 milionami obserwujących na Instagramie – od 2011 do 2012 roku.

Latest Posts

Nie przegap