14 listopada 2022 r. | 20:55

Oh, baby!

Witney Carson spodziewa się swojego drugiego dziecka z mężem Carsonem McAllisterem.

Profesjonalistka „Tańca z gwiazdami”, która jest już mamą prawie 2-letniego syna Leo, ujawniła, że powiększa swoją rodzinę w poniedziałkowym odcinku talent competition show.

(Jestem tak podekscytowana, że mogę w końcu ogłosić, że Carson, Leo i ja spodziewamy się dziecka nr 2″, podzieliła się Carson, która w tym sezonie jest sparowana z Wayne Brady, przed pieszczotami swojego brzucha.

„Jestem tak błogosławiona,” powiedziała. „I to czuło się jak naprawdę naprawdę dobry czas, aby podzielić się tym. I w końcu mogę się tym podzielić, co jest wspaniałe.”

Publiczność wybuchła w wiwatach, jak wszyscy rzucili się do uścisku oczekującego choreografa.

To już drugi raz, kiedy Carson i jej koleżanka z „DWTS” Lindsay Arnold – jak również ich inna przyjaciółka, Jenna Johnson – są w ciąży w tym samym czasie.

Carson i McAllister, którzy byli ukochanymi z liceum i są małżeństwem od 2016 roku, powitali dziecko nr 1 w styczniu 2021 roku.

„Po naprawdę ciężkim 24-godzinnym porodzie i niespodziewanej cesarce… jesteśmy wszyscy zdrowi i dobrze”, wyjaśnił Carson za pośrednictwem Instagrama w tym czasie.

„Jesteśmy tak wdzięczni & chłonęliśmy każdą chwilę z naszym idealnym anielskim chłopcem. Dziękujemy za wszystkie modlitwy!”

Kilka dni później Carson ujawniła, że jej nowo narodzony syn otrzymał imię Kevin Leo McAllister „po swoim dziadku, który zesłał go do nas.”

Tancerka ogłosiła, że będzie pierwszą mamą w lipcu 2020 roku z płatnym postem na Instagramie dla Clearblue.

„Baby McAllister coming Jan 2021!!!!!” podpisała ogłoszenie. „Nie możemy nawet powstrzymać naszego podniecenia i radości w tej chwili🙏🏼😭❤️.”