23 maja 2022 | 12:00pm

To nie byłby romans Travisa Barkera i Kourtney Kardashian bez odrobiny pary.

Perkusista Blink-182 i jego panna młoda uczestniczyli w ślubnej tradycji zdejmowania koronkowej podwiązki z nogi Kardashian, ale zamiast ściągać ją rękami, Barker wybrał użycie zębów.

Podczas gdy słynny perkusista miał swoje zęby na jej nodze, założycielka Poosh mogła być widziana uśmiechnięta od ucha do ucha i niezręcznie śmiejąca się, gdy jej rodzina i przyjaciele obserwowali ten pikantny moment.

Para wzięła ślub w posiadłości Dolce & Gabbana w Portofino, ale zorganizowała też ekstrawaganckie przyjęcie w pobliskim Castello Brown.

Travis Barker removing Kourtney Kardashians garter with his teeth
Travis Barker przeniósł zdejmowanie podwiązki na wyższy poziom, używając swoich zębów.
alabamaluellabarker/Instagram

Romans był sponsorowany przez włoskich projektantów od początku do końca, a każdy z rodziny Kardashian-Jenner ubrał się w markę od stóp do głów. Kardashian, 43, powiedziała „tak” Barkerowi, 46, w krótkiej, białej, jedwabnej, koronkowej i satynowej sukni z gorsetem oraz dramatycznym welonem od Dolce & Gabbana Alta Moda.

Jak włoska luksusowa etykieta podzieliła się na Instagramie, ślubna mini Kardashian była „inspirowana archiwalną włoską bielizną”, podczas gdy jej tiulowy stołeczek o długości katedry był ręcznie haftowany z gigantycznym przedstawieniem Matki Boskiej i słowami „lojalność rodzinna szacunek”, inspirowanymi tatuażem na głowie Barkera.

Travis Barker removing Kourtney Kardashians garter with his teeth
Rasowy moment został nagrany dla wszystkich, którzy mogli go zobaczyć.
alabamaluellabarker/Instagram

Gwiazda rzeczywistości „The Kardashians” miała na sobie D&G również na swoje sądowe zaślubiny w Santa Barbara w Kalifornii, w zeszłym tygodniu. Na to intymne wydarzenie Kardashian wybrała inną minidressę ozdobioną zdobieniem w kształcie serca, wraz z kapturowym welonem z wbudowanymi rękawami.

Oczekuje się, że para będzie świętować ponownie w większym gronie w Kalifornii, więc fani będą musieli poczekać i zobaczyć, czy użyją Dolce & Gabbana do samego końca tej podróży.