wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Wdowa po Hugh Hefnerze, Crystal, twierdzi, że chciał on, aby „pozostała chuda i miała duże sztuczne cycki”

To było małżeństwo oparte na wyglądzie.

Wdowa po Hugh Hefnerze, Crystal Hefner, twierdziła, że chciał on tylko, aby „była widziana i nie mówiła”, podczas zapowiedzi jej nadchodzącego poniedziałkowego występu w programie „Tamron Hall”, uzyskanej przez E! News.

Modelka, która była żoną założyciela Playboya od 2012 roku do jego śmierci w 2017 roku, kontynuowała: „[Chciał, żebym] była bezradna, mała, miała rozjaśnione blond włosy, była chuda i miała duże sztuczne cycki.”

Twierdziła również, że Hugh „stukał” ją w głowę za każdym razem, gdy jej naturalne odrosty brunetki prześwitywały, a raz uderzył ją w udo i zasugerował, by „ujędrniła się” po tym, jak przybrała na wadze.

„To było trudne” – przyznała Crystal. „Ten czarujący mężczyzna nagle się zmienił.”

Crystal Hefner dalej otworzyła się na temat wymagającego życia, którego doświadczyła jako żona Hugh Hefnera podczas swojego występu w „Tamron Hall” WireImage
„[Chciał, żebym] była bezradna, mała, miała rozjaśnione blond włosy, była chuda i miała duże sztuczne cycki”, powiedziała w klipie uzyskanym przez E! News. WireImage
Oskarżyła również swojego zmarłego męża o stukanie w jej uda w celu zawstydzenia jej. HMH Foundation

Powiedziała, że tak bardzo martwiła się o to, by był szczęśliwy, że straciła poczucie własnej wartości i „stała się tym, czego chciał.”

Odzyskała część swojej tożsamości, gdy w 2022 roku prowadząca „Beneath the Surface” ogłosiła, że usunęła ze swojego ciała „wszystko, co fałszywe”.

Wydała pamiętnik „Only Say Good Things: Surviving Playboy and Finding Myself”, w którym wspominała swój pobyt w kultowym Playboy Mansion.

Hugh i Crystal byli małżeństwem od 2012 roku do jego śmierci w 2017 roku. Getty Images for Playboy
Krytykowała ich związek i swoje doświadczenie życia w kultowej rezydencji Playboya w swoim styczniowym pamiętniku „Only Say Good Things: Surviving Playboy and Finding Myself” Splash News

„Nazywa się 'Only Say Good Things’, ponieważ [odbyłam] rozmowę z Hefem i dał mi znać: 'Kiedy odejdę, kiedy odejdę, proszę mów o mnie tylko dobre rzeczy'” – powiedziała The Post w lipcu 2023 roku.

„Dotrzymywałam tej obietnicy przez ostatnie pięć lat. Po wielu terapiach i leczeniu zdałam sobie sprawę, że muszę być szczera na temat mojego pobytu tam”

„Książka jest o uzdrawianiu z toksycznego środowiska.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Pete Davidson, Chase Sui Wonders nie potrafią utrzymać rąk przy sobie na wakacjach

„Only Say Good Things” dotknął ponurej rzeczywistości życia w Playboy Mansion, gotyckim domu Tudor położonym w Holmby Hills w Los Angeles.

„Nazywa się 'Only Say Good Things’, ponieważ [odbyłam] rozmowę z Hefem i dał mi znać: 'Kiedy odejdę, kiedy odejdę, proszę mów o mnie tylko dobre rzeczy'” – twierdziła Crystal dla The Post w lipcu 2023 roku. MediaPunch/Shutterstock
Dodała: „Dotrzymywałam tej obietnicy przez ostatnie pięć lat. Po wielu terapiach i leczeniu zdałam sobie sprawę, że muszę być szczera na temat mojego pobytu tam” FilmMagic

W swoim piśmie szczegółowo opisała surowe zasady, których przestrzegała jako jedna z kochanek Hugh i twierdziła, że mieszkające tam ptaki były zaniedbane i umierały z pragnienia, a niesławny dom imprezowy nie był odpowiednio utrzymywany.

„Z czasem zauważyłam, że to miejsce nie jest tak dobrze sprzątane i jest tam pleśń. Po pewnym czasie poczułam się zaniedbana i obrzydliwa” – powiedziała People w niedawnym wywiadzie.

Podczas gdy Crystal – która teraz używa swojego panieńskiego nazwiska Harris – twierdziła, że napisała książkę, aby mogła szczerze mówić o swoim życiu, nie wszyscy to kupują.

Crystal została potępiona przez byłą żonę Hugh, Kimberly Conrad, która nazwała jej książkę „chwytaniem pieniędzy” WireImage

Była żona potentata medialnego, Kimberly Conrad, która była jego żoną od 1989 do 2010 roku, potępiła Crystal za otwarcie ust.

„Ponieważ kilka osób wypowiada swoją wersję wydarzeń w nadziei na falę popularności i szybki zarobek, wszyscy powinniśmy zadać sobie pytanie, czy chcemy żyć w środowisku, w którym ludzie odmawiają wzięcia odpowiedzialności i używają luźnych słów, takich jak „siła” i „przetrwać”, aby opisać wybory, których dokonali dobrowolnie w pewnym momencie swojego życia” – powiedziała TMZ w styczniu.

„Powinniśmy uważać na tych, którzy próbują zniszczyć rzeczy, ponieważ nie czerpią już z nich korzyści” – dodała.

Latest Posts

Nie przegap