sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Amazon zamawia brytyjski dramat „Fifteen-Love” od producenta „Bodyguard” (Exclusive)

Amazon przyznał zielone światło dla brytyjskiego dramatu Fifteen-Love od ITV Studios’ World Productions, producenta Bodyguard, Vigil i Line of Duty.

Twórcą i autorem scenariusza dramatu jest Hania Elkington (The Innocents). Pierwsze trzy odcinki Fifteen-Love wyreżyseruje Eva Riley, a kolejne trzy – Toby Macdonald.

Osadzony w świecie elitarnego tenisa dramat przedstawia Justine Pearce jako niegdyś wschodzącą gwiazdę, której nagły sukces w wieku 17 lat doprowadził ją i jej trenera Glenna Lapthorna do ćwierćfinału French Open.

Jednak, gdy świat patrzył na nią, Justine złamała nadgarstek i wypadła z gry. Pięć lat później pracuje w akademii tenisowej, w której kiedyś trenowała, a widząc powrót swojego trenera po doprowadzeniu kogoś innego do zwycięstwa w Wielkim Szlemie, Justine popada w niebezpieczne i dysfunkcyjne zachowania.

Kulminacją tego jest jej oskarżenie na policji tuż przed turniejem Wimbledon, że Lapthorn zmusił ją do szkodliwego związku psychoseksualnego, co doprowadziło do kontuzji kończącej jej karierę.

Natasha Romaniuk wyprodukuje Fifteen-Love, a Jake Lushington, Elkington, Riley i Macdonald zajmą się produkcją wykonawczą. Serial jest produkowany we współpracy z ITV Studios i dystrybuowany na skalę międzynarodową przez ITV Studios.

Czytaj również:  Critics Choice Awards: Przeczytaj inspirujące przemówienie America Ferrera w całości

Latest Posts

Nie przegap