środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Ariana Grande podsumowuje „transformujący” i „pełen wyzwań” rok: „Wiele pięknych i jednocześnie spolaryzowanych uczuć”

Ariana Grande spogląda wstecz na miniony rok z pozytywnym nastawieniem i wdzięcznością.

Piosenkarka-aktorka zabrała w piątek na swój Instagram Story, aby zastanowić się nad rokiem 2023 i wyrazić wdzięczność za lekcje, których się nauczyła i ludzi, których poznała przez cały rok.

„Jeden z najbardziej transformujących, najtrudniejszych, a jednocześnie najszczęśliwszych i najbardziej wyjątkowych lat w moim życiu. Było tak wiele pięknych, a jednocześnie spolaryzowanych uczuć” – napisała Grande. „Nigdy nie czułam się bardziej zdana na łaskę i akceptację tego, czego życie chciało mnie nauczyć. Nigdy nie czułam się bardziej spełniona lub obecna w mojej pracy, będąc w stanie pielęgnować każdą chwilę”

To był pracowity rok dla Grande, która kręciła bardzo oczekiwane filmy Wicked, oparte na popularnym musicalu na Broadwayu. W filmach wyreżyserowanych przez Jona M. Chu wystąpi u boku Cynthii Erivo, Michelle Yeoh, Jeffa Goldbluma, Jonathana Baileya i Ethana Slatera.

„Dałam z siebie i swojego serca wszystko, co mogłam dać projektom, w których miałam szczęście uczestniczyć i nauczyłam się tak wiele od każdej genialnej, pięknej duszy, z którą miałam zaszczyt tworzyć sztukę i skrzyżować ścieżki w tym roku” – kontynuowała piosenkarka „7 Rings”.

Ale był to również trudny rok dla gwiazdy pop, która podobno rozstała się z Daltonem Gomezem po dwóch latach małżeństwa. Para złożyła pozew o rozwód we wrześniu i zawarła ugodę w następnym miesiącu. Ale w ostatnich miesiącach była również podobno romantycznie związana ze swoim Wicked współpracownikiem Slaterem.

„Nigdy nie czułam większej dumy, radości ani miłości, jednocześnie czując się tak głęboko niezrozumiana przez ludzi, którzy mnie nie znają, którzy łączą szepty i robią ze mnie to, czego chcą, i ich założenia dotyczące mojego życia” – napisała Grande w mediach społecznościowych. „Nauczyłam się, o ile ważniejsza jest jedna z tych rzeczy od drugiej.”

Czytaj również:  Jeremy Renner korzysta z motorowego skutera podczas rodzinnej wycieczki do Six Flags po wypadku z pługiem śnieżnym

Dodała: „Nigdy nie czułam się bardziej trzymana lub zaciekle chroniona przez tych, którzy mnie kochają i rozumieją (przyjaciół, rodzinę i fanów). Czuję się bezpiecznie, nawet pośród tak wielu rzeczy, których zwykle bym się bała. Słucham siebie i ufam sobie, nawet gdy strach lub trauma mówią mi, żebym tego nie robiła. Reaguję tylko na rzeczy, które zasługują na moją energię i usuwam i chronię się przed rzeczami, które tego nie robią.”

Wykraczając poza poczucie „głębokiego niezrozumienia”, Grande powiedziała, że jest „dozgonnie wdzięczna za wszystkie uczucia, które miałam szczęście poczuć tak głęboko w tym roku”, w tym jej, a także jej Wicked postać Glinda.

„Czuję się bardziej ludzka niż kiedykolwiek. Czuję się głębiej niż kiedykolwiek. Czuję się bardziej miękka i silniejsza, jednocześnie” – napisała. „Otulam was wszystkich kokonem miłości i życzę wam szczęśliwego, zdrowego nowego roku. jeśli kiedykolwiek poczujecie się niezrozumiani lub samotni, pamiętajcie, że to minie i nie jesteście. weźcie głęboki oddech i wiedzcie, że jesteście tak niesamowicie kochani. nie mogę się doczekać przyszłego roku.”

Wicked Part One pojawi się w kinach 27 listopada 2024 roku, a Part Two będzie miała premierę 26 listopada 2025 roku.

Latest Posts

Nie przegap