12 lipca 2022 | 8:37pm

Gdyby Britney Spears obnażyła się cała na Instagramie – po raz kolejny – miałbyś jej to za złe?

Gwiazda pop, 40, cieszyła się nagim dniem na basenie, jak widać na parze sizzling hot Instagram zdjęcia podzielone we wtorek.

„Keep swimming … keep swimming 🌊🤔💄🙊😳 !!!!” Spears podpisała skinny-dipping pics, możliwe odniesienie do ikonicznej linii Dory z animowanego hitu Disney Pixar „Finding Nemo.”

Kamera najwyraźniej przyłapała artystkę na wirowaniu pod wodą, jej intymności strategicznie pokryte błyszczącymi cyfrowymi oznaczeniami.

Fani szybko pochwalili Spears za jej zmysłowe migawki.

„Piękna kobieta!” ktoś zachwycił się, a inny napisał „So gorgeous!😍❤️”

Britney Spears swimming nude in a pool
Britney Spears podzieliła się na Instagramie zdjęciami ze swojej ostatniej sesji skinny-dipping.
britneyspears/Instagram

Jedna osoba porównała Spears do ukochanej bohaterki „Małej Syrenki” Disneya. „Czy Ariel to twoje nowe drugie imię? 🧜🏼♀️ 😻” zapytali wychowankę „All New Mickey Mouse Club”.

Jeden z członków Britney Army zażartował nawet, że wodny pokaz Spears oznacza, że „natura jest uzdrawiająca”

Britney Spears swimming nude in a pool
Ikona pop strategicznie pokryła swoje części prywatne błyszczącymi cyfrowymi oznaczeniami.
britneyspears/Instagram

Jej najnowszy nagi post pojawia się tydzień po tym, jak podzieliła się topless zdjęciami z podróży poślubnej z nowym mężem Samem Asghari.

Britney Spears posing in a blue bikini on the beach
Spears ostatnio pokazała swoją wysportowaną sylwetkę na zdjęciach i nagraniach wideo z tropikalnego miesiąca miodowego z nowym mężem Samem Asghari.
britneyspears/Instagram

Piosenkarka „Lucky”, która odleciała w tropikalne miejsce po zawarciu związku, podzieliła się klipem, w którym pozuje bez stanika bikini na plaży.

Britney Spears and Sam Asghari pose for an Instagram photo
Spears i Asghari zawiązali węzeł 9 czerwca po prawie sześciu latach razem.

„Nie, to nie jest kampania „girls gone wild”,” Spears zażartowała, ponieważ miała tylko niebieskie kostiumy kąpielowe, czarny choker i okulary przeciwsłoneczne.

„To po prostu ja żyjąca swoim życiem!!… to jest to, co się dzieje, kiedy robisz dwutygodniowe wakacje na wyspie… skakanie z wyspy na wyspę jest dosłownie szalone!!!”

Britney Spears holds a pink rose while posing for an Instagram photo
Piosenkarka została uwolniona od 13-letniego konserwatora zabytków w listopadzie 2021 roku.
britneyspears/Instagram

Zdobywczyni Grammy poślubiła Asghari, 28, 9 czerwca – prawie rok po twierdzeniu w wybuchowym zeznaniu sądowym, że nie była w stanie tego zrobić pod kontrolą swojego zrażonego ojca, Jamiego Spearsa, przez cały okres jej 13-letniego nadzoru konserwatorskiego.

Czytaj również:  Jessica Biel dzieli się wsparciem dla Justina Timberlake'a po reakcji fanów Britney Spears: "Zawsze cię mam

W listopadzie 2021 roku Britney – z pomocą swojego adwokata, Mathew Rosengarta – została zwolniona z restrykcyjnego układu prawnego, który przez długi czas kontrolował jej sprawy osobiste, medyczne i finansowe.