środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Christopher Meloni obnaża się w reklamie Peletonu z okazji Narodowego Dnia Nagości

Christopher Meloni żartuje z własnego upodobania do ćwiczeń w buforze w nowo wydanym spocie firmy Peloton.

W minutowym filmie stworzonym przez agencję marketingową Ryana Reynoldsa, Maximum Effort, i udostępnionym w czwartek w mediach społecznościowych, 61-letni Law & Order: Organized Crime aktor promuje aplikację Peloton App. W związku z Narodowym Dniem Nagości, który przypada na 14 lipca, pozornie nagiego Meloniego można zobaczyć wykonującego szereg różnych ćwiczeń, a wszystko to pokryte jest odpowiednio umieszczoną pikselizacją.

„Najwyraźniej niektórzy ludzie uważają, że sposób w jaki ćwiczę jest dziwny”, mówi gwiazda w materiale filmowym. „Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego.” Następnie żartuje, „Ja, nie uważam, że używanie aplikacji Peloton jest w ogóle dziwne.”

Pod koniec reklamy, Steve Zirnkilton, znany z narracji wszystkich serii w NBC Law & Order franczyzy, mówi widzom w voiceover, „W społeczności Peloton, użytkownicy są reprezentowane przez dwa oddzielne, ale równie zmotywowanych grup: tych, którzy noszą spodnie, i Christopher Meloni.”

W maju Meloni powiedział People, że nie czuje potrzeby noszenia ubrań podczas ćwiczeń w domu: „Ćwiczę nago. To moja siłownia.”

Peloton był w centrum pewnej niepochlebnej uwagi mediów od końca 2021 roku, oprócz ogłoszenia zwolnień na początku tego roku. Po tym, jak postać Chrisa Notha Sex and the City Mr. Big zmarł po intensywnym treningu Pelotona podczas odcinka sequela serialu HBO Max And Just Like That w grudniu, firma treningowa połączyła się z Nothem, znanym również z poprzedniej roli w Law & Order, w reklamie wyśmiewającej scenę śmierci. Peloton wycofał spot niecały tydzień później po tym, jak wiele kobiet zgłosiło się z oskarżeniami o napaść seksualną na aktora, którym ten zaprzeczył.

W styczniu Peloton oświadczył, że firma nie wyraziła zgody na wykorzystanie jej roweru w scenie z serialu Showtime Billions, w której Mike „Wags” Wagner (David Costabile) doznaje nieśmiertelnego ataku serca po użyciu sprzętu.

Czytaj również:  recenzja "Krazy House": Sick and Twisted Sitcom Spoof That Overstays Its Welcome

Latest Posts

Nie przegap