16 lipca 2022 r. | 11:17

Out of this world.

W piątek Jhené Aiko podzieliła się na Instagramie zdjęciem ciążowym, na którym piosenkarka pozuje w bufce, trzymając w ręku swój dziecięcy biust, podczas gdy wokół niej wirują półprzezroczyste eteryczne kształty wyczarowujące galaktyczne formacje.

Umieszczając emoji orbitujących gwiazd „💫” jako podpis, Aiko oznaczyła również fotografa jako up-and-comer Renee Rodriguez, która jednocześnie opublikowała astralny portret na swoim profesjonalnym 'gramie’.

Wcześniej w tym miesiącu potwierdzono, że Aiko, 34, spodziewa się dziecka z długoletnim beau Big Sean, 34, który skomentował „Dziękuję ✨🥰,” na niebiańskim obrazie.

„Nie mogę się doczekać! 💙💫,” wtórował w drugim komentarzu chwile później.

Aiko i Big Sean pogodzili się po zerwaniu w okolicach marca 2019 roku. Wcześniej byli razem od mniej więcej 2016 roku, oddając się PDA, gdy Aiko sfinalizowała swój rozwód z Dot Da Genius.

Jhené Aiko and Big Sean
Jhené Aiko zaczęła spotykać się z Big Seanem w 2016 roku.
Getty Images for The Recording A

W szczególności, plotkowanym zwiastunem ich rozstania w 2019 roku była decyzja Aiko o zakryciu tatuażu przedstawiającego twarz rapera „Moves” jednym przedstawiającym stylizowany outerspace-scape autorstwa tatuażysty Miryam Lumpini.

Biorąc jednak pod uwagę wszystkie sprawy, piosenkarka „Magic Hour” od dawna interesuje się astrologią, przynajmniej z estetycznego punktu widzenia, z niebiańskimi obrazami często włączanymi do wizualnych aspektów jej marki – jak widać w serii zdjęć, które zamieściła na początku tygodnia, a także w jej właśnie wydanym teledysku do „Water Sign”

Jhene Aiko
Aiko od dawna włącza niebiańskie motywy do swojej marki.
Getty Images dla Coachella

Wcześniej miała tatuaż na plecach przedstawiający księżyc w różnych fazach cyklu, a następnie nałożyła na tę ilustrację smoka i feniksa.

Aiko ma 13-letnią córkę, Namiko Love Browner, której ojcem jest jej były chłopak O’Ryan. Będzie to pierwsze dziecko Big Seana.