30 maja 2022 | 8:24

Master P jest „przytłoczony żalem” po ogłoszeniu, że jego 29-letnia córka Tytyana Miller zmarła po zmaganiach z „chorobą psychiczną” i „nadużywaniem substancji”

„Nasza rodzina ma do czynienia z przytłaczającym żalem z powodu utraty mojej córki Tytyany”, Master P, 52, napisał w łamiącym serce poście na Instagramie w niedzielę wieczorem. „Z szacunkiem prosimy o trochę prywatności, aby nasza rodzina mogła się smucić”.

Raper „Burbons And Lacs” dodał, że jest wdzięczny za tych, którzy byli wspierający, gdy on i jego rodzina opłakują stratę swojej małej dziewczynki, dodając, że Tytyana miała do czynienia z problemami ze zdrowiem psychicznym i nadużywaniem substancji.

„Doceniamy wszystkie modlitwy miłość i wsparcie,” napisał. „Mental illness & substance abuse is a real issue that we can’t be afraid to talk about”

Dodał: „Z Bogiem, przejdziemy przez to. #MyAngel.”

32-letni syn Master P, Romeo, również podzielił się tym, że opłakuje swoją siostrę w poście na Instagramie.

Master P's daughter Tytyana Miller in a pink shirt.
Master P ujawnił, że zmarła jego 29-letnia córka Tytyana Miller.
WE Tv

„Doceniamy wszystkie modlitwy, miłość i wsparcie, i chociaż to smutne czasy, jestem na zawsze wdzięczny za wspomnienia, które zrobiłem z moją niesamowitą siostrą” napisał w niedzielę. „Kochaj swoich bliskich, życie jest krótkie. Srebrna podszewka, wiem, że ona jest w o wiele lepszym miejscu i w końcu w pokoju i wolnym. God Bless.”

Fani Master P i Romeo zalali sekcje komentarzy słowami zachęty i modlitwami.

„May She Rest In Peace and may anyone struggling at the moment reach out for help ❤️❤️❤️”, skomentowała post jedna osoba.

„Im bardzo przykro z powodu twojej straty [sic]! Modlitwy do Ciebie i Twojej rodziny!🙏🙏❤,” napisała druga osoba.

Master P on a red carpet in July 2021.
Master P podzielił się, że on i jego rodzina „radzą sobie z przytłaczającym smutkiem.”
Getty Images

„😢🙏🏿 #mentalhealth is real. Lord knows. Im livin it. God please be with you amd your family Master P. # Condolences,” dodał trzeci.

Master P dzielił Tytyana ze swoją zrażoną żoną, Sonyą C. Mają też razem szóstkę innych dzieci: Romeo, Itali, 23, Inty, 29, Vercy, 30, Hercy, 20 i Mercy, 16. Ma również 25-letnią córkę, Cymphonique, i 31-letniego syna Veno, z poprzednich związków.

Czytaj również:  "Niechlujny" Noah Cyrus lubi pułapkę pragnienia Liama Hemswortha pośród rzekomego konfliktu rodzinnego

On i Sonya C wzięli ślub w 1989 roku, ale ona złożyła pozew o rozwód w 2013 roku. W 2021 roku zostali prawnie uznani za singli.